Květinové věže opět rozkvétají! Včera naši žáci učebního oboru zahradník proměňovali náměstí v Městci Králové. Do květinových věží vysadili stovky barevných letniček, které budou celé léto dělat radost místním i návštěvníkům města. Praktická výuka v terénu má smysl – výsledky práce našich žáků mohou obdivovat všichni kolemjdoucí. Děkujeme všem za pečlivě odvedenou práci!