Zobrazit
obory
scroll

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ohlédnutí za Dny otevřených dveří (vánoční prodejní výstavou)

Ohlédnutí za Dny otevřených dveří (vánoční prodejní výstavou)Ve dnech 13. – 15. prosince 2022 se v prostorách naší školy uskutečnily Dny otevřených dveří, které byly spojeny s vánoční prodejní výstavou. Zájemci o studium a jejich rodiče využili možnost prohlédnout si školní prostory a získat podrobné informace o studiu jednotlivých oborů vzdělání od našich učitelů i žáků. V rámci vánoční prodejní výstavy měla široká veřejnost příležitost prohlédnout si, popř. zakoupit rukodělné výrobky od našich žáků, či posedět nad dobrou kávou a zákusky ve školní kavárně. Děkujeme všem, kteří svým nákupem ručně vyráběných vánočních dekorací a ozdob přispěli na dobrovolnou finanční sbírku „Prales dětem“ od organizace NEPZ, kterou pořádají žákyně nástavbového studia obor sociální činnost.

Velice nás těší zájem všech uchazečů o studium, který je pro nás zároveň i motivací. Velké poděkování patří všem učitelům, provozním zaměstnancům školy a především také studentům, kteří se aktivně věnovali přípravě a prezentaci naší školy.

Děkujeme všem, kteří zavítali k nám do Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Městec Králové v tento předvánoční čas. Těšíme se na další milé setkání!