Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29
Výzdoba rautu v Kladrubech nad Labem
30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 2013-2018

Absolventi 2013-2018



Absolventi školy - Školní rok 2013-2014

Nástavbové studium

Bejlková Dana Dušková Simona Hloucal Lukáš
Hněvsová Marcela Holub Zdeněk Janouchová Veronika
Lebeda Michal Lonská Vendula Louda Jan
Midloch Tomáš Říhová Monika Sochrová Martina
Soukupová Lenka Špičáková Aneta Víšková Danuše
Vlček Ladislav

Učební obory vzdělání

Bradna Vladislav Brzák Pavel Bubeník Josef
Drlý Petr Černý David Černý Vlastimil
Hladká Markéta Hořánek Petr Jiroutová Veronika
Kalistová Barbora Klápa Matouš Klicpera Josef
Kohoutová Martina Koníčková Andrea Kroščen Pavel
Matasová Lenka Mrzena Lukáš Řezáčová Libuše
Pařízková Andrea Plachý Výclav Procházka Václav
Procházková Michaela Rajlová Eva Sisáková Kristýna
Slabá Markéta Smutný Jiří Smutný Martin
Šebková Ivana Veselý Zdeněk Vodrážka Ladislav
Vyšata Josef

 

Absolventi školy - Školní rok 2014-2015

Tříleté učební obory

Blizman Jan Bouček Josef Bouma Patrik
Brdíčko Jan Bužo Marek Čermák Martin
Čermáková Daniela Červená Tereza Hlaváčková Lucie
Hořánek Václav Houdeková Sabina Karlas Zdeněk
Kratochvílová Hana Kudry Matěj Levá Kristýna
Mandák Tomáš Mechl Daniel Michalicová Tereza
Moudrá Michaela Pavlová Tereza Rudolf Jan
Schmied Michal Snášel Rostislav Soukal Jakub
Suchá Sára Synek Jindřich Šedivá Jana
Šmejkalová Kamila Tichák Zbyněk Veselý Martin
Věříšová Daniela Zajíčková Vendula

Nástavbové studium

Drahorád Michael Hralová Martina
Matoušová Kateřina Vaníčková Pavla
Gabrielová Monika  


Absolventi školy - Školní rok 2015-2016

Tříleté učební obory

Bernat Aleš Hausmannová Vanessa Havlina Tomáš
Hejnová Vanessa Chadrabová Kristýna Chalupníček Filip
Klimtová Klára Le Pavel Lehký Jiří
Lendělová Štěpánka Pešková Adriana Petráček Pavel
Procházka Lukáš Provazníková Markéta Sigmundová Markéta
Tokár Milan Valášek František Vodičková Silvie
Zahradníčková Renáta    

Nástavbové studium

Kaluskyj Daniel Konvalina František
Simonová Věra Smetanová Lenka

 

Absolventi školy - Školní rok 2016-2017

Tříleté učební obory

Čábelková Jana Černá Petra Hanušová Bohuslava
Hlaváčková Radka Jaroš Martin Jirout Matěj
Kratochvíl Jiří Kuběna Jakub Kučerová Michaela
Kudryová Helena Novotná Anna Smutný Martin
Šimůnková Petra Valášková Tereza Veselá Alžběta
Věříšová Aneta Vosáhlová Aneta Weisserová Kateřina
Zahraníček Lukáš    

Nástavbové studium

Čermáková Petra Havlasová Zlata Hlávka Jaroslav
Kralevičová Veronika Mošková Dvořáčková Simona Pařízková Ilona
Pešek Bohumil Říbková Renáta Šemrová Růžena
Urbánek Pavel Urbanová Zuzana Vecková Eliška
Vokál Lukáš Vokounová Monika  

 

Absolventi školy - Školní rok 2017-2018

Tříleté učební obory

Baloušková Adéla Brettová Darina Durstová Denisa
Grabec Pavel Hlaváč Štefan Komárek Václav
Korejsová Aneta Kostková Karolína Koutecký Daniel
Kovrzková Lucie Lambert Ondřej Nováková Sára
Novotný Ondřej Pešková Michaela Pikal Ondřej
Piombo Jessica Pocisková Nikola Plecháč Ondřej
Sixta Petr Slaběňáková Soňa Soukupová Veronika
Staněk Patrik Šedivá Jana Suchochleb Lukáš
Střeštíková Kristýna Štěrbová Blanka Švestka Andrej
Vodička Pavel    

Nástavbové studium

Hausmannová Vanessa Klimtová Klára Sedmivlas Filip
Veselý Vojtěch