Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29
Výzdoba rautu v Kladrubech nad Labem
30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 2003-2013

Absolventi 2003-2013



Absolventi školy - Školní rok 2003-2004

Maturitní studium

Bartmannová Markéta Bergman Michal Borovička Tomáš
Capoušek Petr Cíchová Bohuslava Doležal Lukáš
Doležalová Lenka Hamáček Jiří Hanzl Zdeněk
Holub Pavel Hos Lukáš Jiruš Marek
Kadlecová Lenka Kerner Miloslav Krausová Vendula
Kubík Vladimír Líbal Jan Ptáček Jiří
Richter Michal Skopec Michal Spurná Lucie
Stehlík Zdeněk Šáfrová Veronika Škaloudová Miroslava
Trejbalová Jana Trojánková Kateřina Vantura Vítězslav
Vojtěchová Kateřina

Tříleté učební obory

Bažantová Hana Berná Eva Bernátová Lucie
Blažejovský Michal Branda Ondřej Buřič František
Cinová Michaela Dašková Petra Demeter Miroslav
Demeter Vasil Dobiáš Jaroslav Doležalová Michaela
Čápová Olga Čáslavský František Černý Jan
Červinka Michal Flídr Jan Giňová Ludmila
Glaserová Zuzana Hakl Martin Honcová Michala
Horčicová Radka Hotovcová Lenka Hotovcová Petra
Chlumská Michaela Jamborová Jana Janda Lukáš
Janečková Ilona Jeníková Eva Jiroušková Jana
Kalistová Simona Karban Lukáš Kodera Petr
Kosinová Jana Krebs Stanislav Kroková Žaneta
Krulišová Lenka Kubový Vladimír Kupka Robin
Kurzveilová Lucie Lampárková Lucie Lang Luboš
Lehký Petr Lejnar Pavel Loubek Radek
Maršálek Jiří Matušková Jana Miklisová Hana
Nádeník Milan Nováková Pavlína Pánková Drahomíra
Paulus Jakub Pavlík Jiří Pavlíková Petra
Pešek Jakub Pidaničová Kateřina Pohořelý Jaroslav
Polák Lukáš Prášil Tomáš Pukšová Dana
Puncmannová Veronika Rohlíčková Šárka Roneš Martin
Royová Marie Růžičková Vilma Sedláková Lucie
Sehnalová Michaela Semlerová Radka Slušný Petr
Spěváková Petra Šťastný Tomáš Šťastný Václav
Šatavová Lenka Šedivý Josef Šírková Jaroslava
Šrámek Tomáš Štěpánek Jaroslav Šuchová Vladimíra
Tichá Ludmila Tichý Karel Veselá Kateřina
Veverka Miloš Vitvar Radek Vízek Aleš
Vlášková Michaela Vobořilová Lucie Vojtechová Renata
Voňka Lukáš Vorlíčková Lucie Vykydal Pavel
Vytlačil Zdeněk Wurm Jakub Želichovská Dominika


Absolventi školy - Školní rok 2004-2005

Maturitní studium

Bašusová Kateřina Borovičková Jitka Bučina Martin
Forchtnerová Milena Hladík Lukáš Hnojilová Milena
Hujová Žaneta Klečková Markéta Lecnar Zbyněk
Mikuškovic Milan Munzar Daniel Pásek Miroslav
Socha Jiří Steklý František Stránská Michaela
Šestáková Markéta Tillová Jana Tománek Ondřej
Vokálová Pavla Vošoustová Jana Vurm Tomáš
Wagner Jaroslav Zajíčková Blanka

Tříleté učební obory

Antoš David Bambas Jiří Beran Tomáš
Blecha Jakub Cabrnoch Lukáš Darebná Eva
David Zbyněk Dědková Veronika Douša Václav
Drahokoupil Michal Čáp Josef Čáslava Zdeněk
Čermák Václav Černá Petra Čerohlávková Lucie
Havelka Ladislav Hodr Martin Holubová Michala
Horáček Michal Houžvičková Hana Jeřábková Jana
Karela Václav Kellner Jaroslav Klacková Eva
Kobyláková Hana Kocfelda Jiří Kocinová Marie
Košnerová Lucie Křikava Pavel Lejsková Veronika
Lukášová Karolína Machová Barbora Malenovská Petra
Mašková Monika Mazáč Miroslav Meuer Jiří
Nevtípilová Simona Němec Jakub Novotná Lenka
Novotná Martina Řidkošilová Jana Pařezová Miroslava
Péliová Simona Petráková Michaela Pilo Petr
Plch David Plojhar Jiří Podhrázský Patrik
Poláková Jana Prokešová Yvona Ptáčinská Barbora
Semecký Jan Semrádová Lucie Smolová Petra
Svíčková Lucie Svoboda Daniel Svobodová Hana
Šembera Jakub Švarc Jaroslav Valach Roman
Veselá Jitka Veselá Markéta Vokřálová Vendula
Volf Michal Vytlačil Václav Zajíček Martin
Záruba David Zoubková Jana Živnůstková Jaroslava


Absolventi školy - Školní rok 2005-2006

Maturitní studium

Bažantová Hana Beerová Jana Berná Eva
Budín Jan Dobiáš Jaroslav Doudová Kateřina
Duchoňová Dana Flídr Jan Hamral Petr
Havlíčková Jana Holubová Erika Honcová Michala
Hůlová Monika Jaďourek Martin Janečková Erika
Kodera Petr Konývka Petr Kosinová Jana
Kurzveilová Lucie Lejnar Pavel Loubek Radek
Loudil Tomáš Luňáková Ludmila Nováková Blanka
Parkanová Michaela Podhradská Tereza Pospíšil Michal
Sádlová Vladimíra Sedláková Lucie Skokanová Michaela
Slušný Petr Sobotová Ilona Straňák Kamil
Sukovatá Petra Syručková Šárka Šťastný Tomáš
Štylerová Petra Tichý Karel Tuček Tomáš
Vávra Jaroslav Zelená Miloslava

Tříleté učební obory

Březina Jiří Brázda Tomáš Carda Petr
Cvoliga Josef Doležalová Barbora Dunca Martin
Čepilová Jaroslava Fišerová Markéta Flídrová Jana
Fořt Jiří Grohová Lenka Gubič Pavel
Hartman Pavel Henclová Blanka Holá Michaela
Holubová Pavla Hovancová Renata Hruška Jan
Jarolímek Robert Jaša Jakub Jiroutová Petra
Kafka Roman Kleňharová Věra Knespl David
Kobyláková Martina Kopišťová Petra Kopřiva Stanislav
Křivanová Simona Kratochvíl Jaroslav Krejčík Jan
Kroka Josef Kroka Petr Kudry Roman
Kudryová Kateřina Kulhánková Radka Kvapil Lukáš
Lánská Kateřina Málková Dana Maternová Lenka
Moravec Ondřej Münichová Klára Náměstek Martin
Neklanová Monika Nevole Michal Němcová Lenka
Ofnerová Marie Opletal Svatoslav Pavlík Jiří
Plaček Jiří Pokorný Jaroslav Poupa David
Prokeš Karel Prokop Jiří Rejmont Michal
Rylichová Jaroslava Schejbal Jan Skořepa Marek
Smutná Zuzana Sobotová Lenka Somr Jan
Steklý Martin Stoklasová Lucie Suchánková Monika
Šťastný Martin Šemberová Jitka Šenkyřík Daniel
Šimáčková Pavlína Škrdla Ondřej Špásová Jana
Špička Karel Švorcová Kateřina Valigurská Daniela
Vitoušová Lenka Vocásek Petr Vokál Jan
Vosáhlo Ondřej Zajíček Jan


Absolventi školy - Školní rok 2006-2007

Maturitní studium

Antoš David Bambas Jiří Baščan Jan
Benáková Jitka Branda Ondřej Bukvic Jan
Buldra Tomáš Dvořáková Barbora Čáslavský František
Čermák Václav Černá Petra Černohlávková Lucie
Fiurášková Petra Hazdrová Monika Hladký Marek
Jeřábková Jana Kocfelda Jiří Kostková Monika
Košnerová Lucie Kučerová Hana Lukášová Karolína
Mašková Monika Paclík Jan Pešek Martin
Plch David Poláková Jana Prokešová Yvona
Rosendorfová Iveta Semecký Jan Semrádová Lucie
Scholzová Denisa Svíčková Lucie Svoboda Daniel
Šembera Jakub Šnajdrová Kateřina Štaffová Jana
Štěpánová Hana Truhlářová Věra Vitáčková Iva
Vlčková Miroslava Vníčková Kateřina Vršťalová Ivona
Zinková Eva Zoubková Jana

Tříleté učební obory

Brzáková Marcela Bureš zdeněk Burian Miroslav
Darebný Pavel Drbalová Lucie Čábelková Marcela
Gabčová Jiřina Grund Josef Hnátová Lucie
Hradecká Blanka Hůlka Ondřej Jílková Lucie
Jiránek Roman Jiroutová Andrea Klepačová Gabriela
Klíma Matěj Knytlová Veronika Kotyk Ondřej
Kozáková Jana Křesťanová Eva Králíková Eliška
Kreisingerová Iva Krepsová Aneta Kristová Jana
Kuncová Kateřina Langr Vladimír Lepejová Renata
Licek Bohuslav Linek Petr Linhartová Helena
Linková Renata Louda David Malaníková Jana
Maňásek Lukáš Melichar Jiří Musilová Daniela
Mušek Martin Nagyová Michaela Novotný Tomáš
Ouzký Jiří Říha Patrik Říhová Miroslava
Římalová Irena Patočka Jaroslav Pavlíček Ladislav
Peřina Luděk Pilařová Miluše Plevjaková Marcela
Pospíšil Lukáš Pospíšil Tomáš Prášek Petr
Procházka Miloš Prokešová Naděžda Prokešová Žaneta
Ptáček Jan Rohlíček Zdeněk Roudná Monika
Sádlo David Sedláčková Veronika Skoupý Tomáš
Spurný Jaroslav Stanková Andrea Steklý Ondřej
Svátek Michal Sýkora Jiří Šemberová Kateřina
Šmíd Lukáš Špírková Lucie Štefanová Michaela
Tomášek Jiří Vejsadová Monika Věříš Vlastimil
Vlášková Lucie Vobrová Karolína Vokál Petr
Vokálová Jana Vortel Lukáš Vršovský Petr
Zavoralová Šárka Žemberyová Kristýna


Absolventi školy - Školní rok 2007-2008

Maturitní studium

Bárta Lukáš Bašus Pavel Brtek Tomáš
Dlouhá Hana Doležalová Barbora Drahokoupilová Lucie
Čížková Martina Fišerová Markéta Flídrová Jana
Havránek Lukáš Holá Michaela Hrodková Jana
Kiričenková Natálie Klepač Lukáš Klozová Kristýna
Kolínská Petra Krausová Petra Kvasničková Renata
Láska Tomáš Münichová Klára Paclík Jan
Plaček Jiří Somr Jan Svíčková Andrea
Svoboda Daniel Šťastný Martin Špalda Petr
Špásová Jana Tichý Karel Váňa Pavel
Vašák Jan Vejvodičová Žaneta Veverka Miloš
Vocásek Petr

Tříleté učební obory

Antoš Jaroslav Bašus Pavel Benáček Miloš
Brtek Vlastimil Burian Miroslav Daněk Jiří
Darebný Pavel Durstová Michaela Dusbaba Petr
Černá Kateřina Hanušová Monika Häusler Vít
Hegerová Růžena Hralová Martina Chrastecká Martina
Janouchová Nikola Jansta Jakub Jansta Tomáš
Jehličková Iveta Kavalková Hana Klvaňová Tereza
Kopřiva Martin Kosinová Michaela Krejčík Lukáš
Kubíková Iveta Launová Jaroslava Lisová Nikola
Loudová Hana Marešová Petra Maslová Jana
Mazáč Michal Melišík Martin Mojžíšová Martina
Molič Tomáš Mráz Otakar Nadjová Nikola
Nováková Jaroslava Nováková Monika Peřinová Pavlína
Pošíková Petra Prokeš Michal Prokopová Monika
Smutná Zuzana Stoklasová Vendula Strnadová Kateřina
Svátek Michal Synková Monika Štěpánová Jindra
Tomášek Lukáš Toušek Petr Třešňáková Šárka
Tůmová Lucie Urbánková Lenka Veverka Jan
Világi Tomáš Vlková Milena Volráb Václav
Zach Lukáš Zvoníček Marek Žďárský Marek


Absolventi školy - Školní rok 2008-2009

Nástavbové studium - denní

Bělohoubek Miloš Cápayová Kateřina Ctibor Petr
Čiháková Petra Havránek Adam Hůlka Ondřej
Chvalovský Jiří Jansta Roman Jíšová Veronika
Kalincová Eliška Klíma Matěj Knytlová Iva
Kopřiva Martin Kozáková Jana Kristová Jana
Kučerová Lucie Kuncová Kateřina Machačová Veronika
Malaníková Jana Michálek Petr Musilová Daniela
Mušek Martin Nevole Michal Nosek Martin
Novotný Tomáš Patočka Jaroslav Pospíšil Radek
Prášek Petr Roudná Monika Sobotová Lenka
Somr Jan Steklý Ondřej Suchomelová Jitka
Sýkora Jiří Šafránek Jan Štefanová Michaela
Vejtruba Jan Vlášková Lucie Vokálová Jana
Zákružná Pavlína Zavoralová Šárka

Nástavbové studium - dálkové

Adamusová Tereza Albrecht Libor Albrechtová Lenka
Čápová Alena Had Pavel Hadová Kateřina
Hlubůček Tomáš Janek Luboš Kovářová Monika
Krajíček Lukáš Launová Jana Malinová Dana
Maternová Lenka Moravec Miroslav Němec Tomáš
Pošík Daniel Soukupová Lucie Teplá Marie
Wasserbauerová Lucie

Tříleté učební obory

Antoš Jaroslav Bašus Lukáš Belko Jan
Bernhardová Hana Boudová Pavla Davidová Tereza
Deimlingová Adéla Dlouhý Martin Donát Luboš
Dunka Michal Dušek Petr Emanovská Františka
Gabrielová Martina Hložek Jan Horváthová Jaroslava
Humpoláková Kateřina Chromá Aneta Jarolím Jakub
Jelínková Petra Jílková Petra Kalincová Martina
Káninský Michal Karásek Jakub Karbanová Lucie
Kovanda Luděk Králová Renáta Kratochvíl Jaroslav
Krejčíková Petra Kubíčková Barbora Kvíčerová Denisa
Landfeld Lukáš Macejková Kristýna Maternová Petra
Melounková Michaela Míčová Daniela Měchura Jakub
Mojko Martin Novotná Martina Říha Patrik
Římalová Tereza Pavlíček Jiří Piroutek Martin
Pokorný Jiří Pospíšil Tomáš Pospíšilová Šárka
Ptáček Jan Purmová Pavlína Roischel Tomáš
Rylich Vladislav Rylichová Petra Semlerová Nikola
Stránský Tomáš Svobodová Veronika Šejvlová Jitka
Šípal Jan Školníková Marie Štěpán Jakub
Tarová Žaneta Tomanová Helena Toušek Pavel
Vaníčková Bronislava Vencovská Věra Zalabáková Andrea


Absolventi školy - Školní rok 2009-2010

Tříleté obory

Baezová Zuzana Belková Helena Buchar Jiří
Červinková Eva Erbenová Michaela Grund Josef
Hanušová Renáta Hejna David Hellešic David
Honová Nina Horčicová Dana Jampílek Tomáš
Kajaba Zdeněk Kocfelda Patrik Kubíková Monika
Kyrpal Ondřej Lancová Vendula Malát Radek
Moličová Tereza Navrátilová Jana Panovec Jiří
Pokorný Michal Polák Václav Polášková Alena
Pšeničková Hana Rambousková Veronika Rys Martin
Sládek Petr Sochůrek Lukáš Sokol Roman
Suchá Monika Svátková Nikola Šebela Jiří
Šír Jan Tichák Zbyněk Turek Ondřej
Tyl David Vízek Václav Vlášková Monika
Zajíček Pavel Zborník Petr

Nástavbové studium

Báčová Radka Bařtipánová Iveta Bašus Pavel
Baumgartner Jan Beranová Helena Borovička Jiří
Brázdil Tomáš Donátová Milena Durstová Michaela
Dzwinczuk Jaroslav Částka Martin Horák Václav
Chaloupská Eva Chrastecká Martina Janda Petr
Janková Anděla Khol Pavel Kopecká Jana
Kubáňová Lenka Kysilka Aleš Loudová hana
Machačová Eva Máj Tomáš Marešová Petra
Maslová Jana Mojžíšová Martina Molič Tomáš
Mrzena Radek Nováková Hana Nováková Lenka
Nováková Marie Novotná Irena Řeháčková Hana
Říha Lukáš Pavelka Jakub Pažoutová Hana
Pecháčková Lucie Přenosil Lukáš Pyšná Šárka
Ručková Eva Ryzáková Pavlína Střihavková Iva
Svobodová Naděžda Synková Monika Štefan Ondřej
Štefánová Monika Štěrba Richard Tichý Luboš
Tomešová Kateřina Třešňáková Šárka Trnka Jaroslav
Tuček Vojtěch Tučková Věra Urbánková Lenka
Vegšmídová Tereza Vlková Milena Vyskočil Jan
Zach Lukáš


Absolventi školy - Školní rok 2010-2011

Tříleté obory

Barták David Boháč Jan Brzáková Pavlína
Burghardová Věra Dedyaeva Lidiya Doušová Nikola
Dubská Simona Dunka Jan Černík Lukáš
Černý Vlastimil Frýdová Nikola Ďorď Jiří
Jehličková Jana Kloubec Pavel Krpálek Jiří
Marešová Martina Matasová Lenka Mrosko Vítek
Najmonová Jitka Nosková Veronika Petráčková Iveta
Pokorný Jakub Pokorný Zdeněk Potůček Michal
Procházka Roman Rajnyš Petr Sádlo David
Senohrábek Pavel Slopovský Petr Smutný Jiří
Šamšová Tereza Šindelářová Kristýna Škop Michal
Švábová Martina Švarc Zdeněk Vancová Petra
Vašíček Josef Věříš Radek

Nástavbové studium

Bašus Lukáš Budai Jan Deimlingová Adéla
Dontová Veronika Drbohlavová Šárka Dušková Petra
Čech Petr Čermáková Michaela Černá Kateřina
Černý Martin Fitoš Michal Frimlová Zuzana
Hájková Kristýna Häusler Vít Hejduková Petra
Hynková Lucie Jarolím Jakub Jelínková Petra
Ježek Tomáš Jílková Petra Jírovec Marek
Kohoutová Klára Kubíček Ondřej Kubíčková Barbora
Melounková Michaela Menger Jiří Miler Michal
Ott Zbyněk Paďourová Monika Semrádová Dana
Svobodová Veronika Šípal Jan Tomanová Helena
Tylová Jaroslava Vavrušková Andrea Wagner Jakub
Zborníková Karolína Zechovská Nikola Zumrová Eva


Absolventi školy - Školní rok 2011-2012

Nástavbové studium

Baezová Zuzana Barvová Jana Blecha Jan
Bušfy Štěpán Cyrus Václav Dubský Michal
Červinková Eva Hečová Michaela Hlušička Petr
Hučková Veronika Jelínek Jiří Jelínková Alena
Klozová Ilona Koryťáková Iveta Kotalíková Hana
Malinová Marie Moličová Tereza Pajerová Lenka
Smíšovská Naděžda Sokol Roman Stoklas Michal
Stuchlíková Jiřina Svátková Nikola Šmejkalová Růžena
Štoček Pavel Váňa Petr Vejrová Andrea
Zdeněk Jan

Tříleté učební obory

Bartáková Soňa Buchar Michal Černá Martina
Černá Petra Emanovská Františka Farkaš Jakub
Gajda Martin Hanuš Jan Hůlka Štěpán
Jambor Tomáš Václav Jílek Dezider Klacek Michal
Klimtová Klára Konvalina František Lebeda Michal
Merhaut Jaroslav Michalicová Tereza Novotná Martina
Novotná Nikola Nový Martin Říhová Markéta
Pařízek Petr Pochmann Jiří Rajmová Lucie
Rajmová Šárka Schmied Josef Snášel Rostislav
Spěvák Jan Svoboda Tomáš Svobodová Aneta
Špinková Eva Štefáková Beáta Šubr Lukáš
Vegrichtová Kristýna Vlček Ladislav Vršovský František
Zahradníčková Renáta Zalabáková Andrea Zelený Lukáš


Absolventi školy - Školní rok 2012-2013

Nástavbové studium

Barešová Jitka Barvířová Anastázie Bělinová Kateřina
Binko Michael Burghardová Věra Drugda Jan
Farkaš Zdeněk Formánková Šárka Hájková Helena
Horák Zdeněk Hošicová Gabriela Hulín Radek
Jankovičová Alice Jánská Žaneta Jorová Pavlína
Kafková Monika Kohoutková Blanka Kohoutová Jana
Komárek Tomáš Kulhavý Ondřej Lonská Renáta
Májová Irena Meluchová Jitka Palečková Michaela
Procházka Milan Térová Zuzana Trutnovský Pavel
Vamberský Adam Vašíček Josef Zborníková Lucie

Učební obory

Bandová Jenifer Brzáková Michaela Brzobohatá Marie
Fröde Ondřej Gabrielová Monika Hejna Vladimír
Hlaváč Vratislav Homolová Jiřina Jarošová Nikola
Jelínek Luboš Jurášek Ondřej Karlíková Anna
Koryntová Tereza Krpatová Michaela Kuklíková Michaela
Kuklíková Veronika Mannová Sabina Maxmiliánová Denisa
Němec Michal Novotná Ilona Peřina Martin
Peremský Jan Pokorný Václav Portlová Jana
Prchlík Petr Rejchlová Žaneta Roischelová Lucie
Rybínová Šárka Šafránková Helena Šmerda Jan
Tichák Zbyněk Trnka Jaroslav Truhlář Jiří
Vovkunec Viktoria Vykouk Ondřej