Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29
Výzdoba rautu v Kladrubech nad Labem
30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 1993-2003

Absolventi 1993-2003



Absolventi školy - Školní rok 1993-1994

Maturitní studium

Bolková Lenka Dospělová Dagmar Černý Pavel
Janoušková Miloslava Kabieluszová Markéta Kosinová Marcela
Kraif Jiří Kvaššayová Barbora Lenk Filip
Marečková Adéla Masopust Petr Moravčíková Jitka
Neštuková Magda Netopilová Andrea Novák Oldřich
Říha Libor Rohlíček Leoš Solomčíková Markéta
Stiess Pavel Štíplová Monika Šubrtová Zdena
Švejdová Jindřiška Trpišovská Monika Vávrová Dagmar
Vodička David Vondrová Josefína Vyšínová Ivana
Záhumenská Petra

Tříleté učební obory

Andršová Jana Bachová Romana Balšánek Václav
Bártlová Kateřina Bendl František Dej Martin
Dobřichovský Josef Dufková Milena Čapková Markéta
Čech Petr Čížková Ilona Fingrová Anna
Hamáčková Marie Henclová Andrea Hodboď Petr
Holá Markéta Horký David Hovorka Dušan
Chmel Jiří Janata Tomáš Jandlová Michaela
Jansová Jana Ježek Václav Jirsák František
Jirsáková Hana Kafková Petra Kařízková Věra
Kazda Miloslav Klímová Jaroslava Kněžínek Vladimír
Kodrle Miloš Kopecký Michal Kostrhounová Iveta
Kubátová Jitka Kubíčková Lenka Kučera Tomáš
Kuthanová Dana Launa Václav Launová Kateřina
Lebdušková Marie Minaříková Monika Modráčková Lenka
Nič Radek Novotná Marcela Opatrná Pavla
Řeháková Andrea Pánek Martin Petrus Radek
Polická Hana Prchal Jiří Pšeničková Petra
Sbobodová Šárka Soumarová Anna Staňková Lucie
Střihavková Petra Strnadová Ivana Svatošová Vladislava
Svobodová Šárka Sýkorová Martina Synková Kamila
Šimůnková Jitka Šmerda Martin Šubotník Marian
Tichá Alena Tryzubská Marcela Typltová Marcela
Urban Pavel Valentová Ludmila Veis Michal
Vlková Eva Vojtíšek Patrik Wielga Urszula
Zamazalová Jana

 

Absolventi školy - Školní rok 1994-1995

Tříleté učební obory

Antoš Jan Antoš Michal Bílková Petra
Blažková Michaela Bulíčková Petra Crha Aleš
Danko Petr Děček Milan Dolejšová Monika
Doležalová Eva Dopitová Květa Dušínský Hynek
Čermáková Lucie Fér Lukáš Fousková Hana
Gremlica Pavel Haltuf Pavel Hanus David
Hejduková Nikola Hlaváček Aleš Horáková Lucie
Horynová Jana Hrouda Jan Hrouda Kamil
Hyršová Petra Chalupníčková Helena Chárová Iva
Chlíbek Patrik Jarošová Zuzana Jechová Jana
Jeníková Blanka Jirout Aleš Kerbicová Jaroslava
Kernová Petra Klusalová Hana Knitlová Lenka
Koderová Kateřina Kohout Pavel Kolářová Kateřina
Kopperová Kateřina Košvanec Jan Křivánková Mirka
Král Josef Kratochvílová Eva Kubalová Jana
Kubíčková Iva Lacek Petr Landová Jitka
Líbalová Jana Lochmanová Eva Lochmanová Miroslava
Louda Aleš Loudová Simona Macura Milan
Matouš Ondřej Matoušek Jaromír Michl Jaroslav
Mikuškovic Rudolf Motyčková Martina Mrňavá Romana
Novák Petr Novotný Michal Nýdrle František
Oberreiter Leoš Římalová Iveta Pávišová Vladimíra
Pecinová Dita Peřina Ladislav Pilerová Jana
Plachá Alena Poláček Marcel Pospíšilová Martina
Potenský Martin Pražák Tomáš Purmová Gabriela
Rohlová Renata Rosická Šárka Samcová Ludmila
Semenec Michal Skočdopolová Věra Smrčková Jiřina
Soukalová Lucie Staňková Jitka Svoboda Jiří
Svobodová Dita Svobodová Jana Šafránková Helena
Šarounová Jiřina Šimůnková Jana Škaloudová Irena
Špinková Jana Štafl Petr Štěpán Lukáš
Štěpař Petr Šulcová Jana Tomek Zdeněk
Tůmová Kateřina Vach Michal Vancová Andrea
Vaníček Tomáš Vavřínková Pavla Vávrová Jana
Vít Josef Vít Karel Vízner David
Voháňková Helena Vokál Milan Zeman Petr
Zemanová Jana Zezulková Gabriela


Absolventi školy - Školní rok 1995-1996

Maturitní studium

Bachová Romana Dej Martin Čech Petr
Čížková Ilona Hartmanová Petra Hodboď Petr
Holá Markéta Horký David Hovorka Dušan
Jandlová Michaela Jirsáková Hana Kazda Miloslav
Kněžínek Vladimír Pánek Martin Pionteková Kateřina
Poruba Jiří Šebková Petra Šmerda Martin
Šubotník Marian Veis Michal Vojtíšková Hana
Zvěřinová Lucie

Tříleté učební obory

Barnet Jaroslav Brzák Václav Děčková Jana
Děčková Martina Dobrovolný Filip Drncová Vladimíra
Černá Jana Čtvrtečková Soňa Farkaš Zdeněk
Foff David Fořtová Jana Frcek Michal
Gadžinovská Lenka Halbich Vladimír Hamplová Radka
Hartmanová Petra Hašková Drahoslava Herčíková Nataša
Hofmanová Jiřina Horáčková Veronika Hroudová Iveta
Hyršalová Klára Chmel Martin Chocenský Michal
Jahelka Jaroslav Janatová Hana Janková Barbora
Janoušková Miroslava Kárová Olga Kelymanová Zdeňka
Knytl Aleš Kohoutová Lucie Kolář Václav
Košťák Miloslav Koudelková Lucie Křišťová Kateřina
Králová Martina Krátká Marcela Kropová Andrea
Kulhavá Lucie Llupi Alfons Malina Jan
Martínková Lenka Mrňák Viktor Müllerová Dana
Musil Jiří Novák Ladislav Pátková Monika
Pekárková Gabriela Peřinová Monika Píš Jan
Plaček Tomáš Podzimková Lenka Pokorná Zlata
Přibylová Jarmila Prknová Jitka Průša Pavel
Reichelt Jan Richterová Milena Roza Robert
Snášelová Lenka Soběslavová Iveta Solfronková Marie
Stachová Jarmila Stružinský Miroslav Suchánek Vladimír
Šebetka Vladimír Špaček Daniel Tahadlo Zdeněk
Tomášek Jaroslav Tyšer Ondřej Válová Zdeňka
Vecková Pavla Vejrová Ivana Vilímková Ludmila
Vlčková Stanislava Voháňko Petr Vojtěch Lukáš
Vorel Václav Vraník Otakar Zajičková Dana
Zaťko Miloš Zalabáková Jana Záveský Tomáš
Zimová Lenka Zimová Martina


Absolventi školy - Školní rok 1996-1997

Maturitní studium

Antoš Michal Baborovská Petra Betka Roman
Crha Aleš Danko Petr Děček Milan
Doležalová Eva Haltuf Pavel Hejduková Nikola
Jeníková Blanka Kerbicová Jaroslava Kerbicová Zdeňka
Knitlová Lenka Knoblochová Lucie Kohout Pavel
Kopperová Kateřina Košvanec Jan Křečková Radka
Král Josef Králová Michaela Kubíčková Iva
Kučera Stanislav Matoušek Jaromír Mikuškovic Rudolf
Novotný Martin Oberreiter Leoš Opatrná Pavla
Robovský Dušan Schmidtová Soňa Suchánek Patrik
Štěpán Lukáš Štěpař Petr Trnka Tomáš
Tůmová Kateřina Vach Michal Vašatová Dagmar
Vízner David

Tříleté učební obory

Baitler Lukáš Bartoňová Jana Benešová Petra
Bucifal Martin Dvořák Rostislav Dvořáková Emilie
Čejková Lenka Čermáková Eva Ferkl Miroslav
Franclová Marcela Haltufová Šárka Hartman Libor
Herman Jan Holan Tomáš Hrázská Zdeňka
Hrubešová Markéta Chvalina Radim Jirout Jaroslav
Klimeš David Krmenčík Miroslav Kroutilová Monika
Krupka Karel Kůtová Simona Kyselová Martina
Langrová Veronika Lev Jiří Maťátková Šárka
Macáková Jana Macháček Milan Matějcová Jana
Mitráš Jaroslav Moc Jaroslav Mojžíš Luboš
Novák Petr Novotný Lukáš Pastieriková Lenka
Pokorný Radek Procházková Jana Prokeš Lukáš
Rakouská Erika Robovská Kateřina Rosická Petra
Seidlová Jolana Šedivá Petra Škarka Petr
Šmejkal Martin Štěpánová Jana Urban František
Veverka Jaromír Vobořilová Jaroslava Vondruška Ladislav
Zach Tomáš Ziková Martina Zindulková Iveta
Ženatá Jana


Absolventi školy - Školní rok 1997-1998

Maturitní studium

Bareš Martin Barnet Jaroslav Bobek Martin
Brůna Lubomír Drncová Vladimíra Červenka David
Fejfar Václav Fiferna Lukáš Foff David
Fořtová Jana Gadžinovská Lenka Hartmanová Petra
Havlát Jan Herčíková Nataša Horák Michal
Hroudová Iveta Huďa David Hyršalová Klára
Janatová Hana Janková Barbora Janoušková Miroslava
Jašová Andrea Jech Jiří Ježek Jiří
Kaňka Petr Karásek Lukáš Karásek Martin
Kárová Olga Kladívko Lukáš Klímová Petra
Knytl Aleš Kobera Jiří Košťák Miloslav
Krejzová Lucie Kulhavá Lucie Lefnerová Jana
Levinská Marcela Malina Jan Málková Ester
Martínková Lenka Müllerová Dana Novák Ladislav
Nýdrle František Ortbauerová Naděžda Řehák Jan
Peřinová Monika Petrášek Tomáš Pikorová Petra
Píš Jan Plaček Tomáš Podzimková Lenka
Pokorná Zlata Průša Pavel Průžek Aleš
Růžičková Daniela Smutný Petr Solfronková Marie
Suchánková Veronika Šebetka Vladimír Šmejkalová Milena
Špaček Daniel Tahadlo Zdeněk Třešňák David
Tučková Romana Válová Zdeňka Vavřínek Aleš
Vecková Pavla Vejrová Ivana Vorel Václav
Zaťko Miloš Zalabáková Jana Záveský Tomáš
Zimová Martina

Tříleté učební obory

Adamcová Lucie Baboráková Lucie Baytalonová Jitka
Bednárová Romana Benešová Božena Blüml Martin
Brumlichová Jana Buřičová Klára Bureš Jaromír
Dudková Lucie Černý Jaroslav Čiperová Petra
Fialová Vendula Francová Martina Franková Martina
Grospič Tomáš Hellešicová Martina Herčík Pavel
Hlaváčková Veronika Hojsáková Markéta Holanová Eva
Holec Marcel Houžvička Michal Hradecká Jana
Hroudná Michala Jiřičná Dagmar Jíra Roman
Kadlec Martin Kaňka Martin Keistová Alena
Kiššová Markéta Knytlová Jiřina Králíčková Treza
Krejčíková Ludmila Krejčová Marie Kukal Miroslav
Lazar Roman Líbalová Monika Malá Monika
Maternová Simona Melišíková Michaela Michl Miroslav
Mojžíšová Radka Moravcová Věra Netolická Jana
Netopilová Miluše Nováková Věra Ondisová Andrea
Orembová Lucie Pekárek Josef Podroužková Jarmila
Poláková Michaela Prchalová Dana Sladkovská Jana
Slavíková Pavlína Smejkalová Lenka Sochorová Jana
Stružinská Monika Suchánková Adéla Šamšová Mária
Šebestová Andrea Šénová Marie Šitina Marek
Šoltysová Monika Šormová Petra Švec Milan
Švestka Rudolf Tučková Klára Turek Karel
Vernerová Martina Verunáčová Michaela Vídeňská Jana
Vocásek Zdeněk Vorlíčková Martina Wasserbauerová Lucie
Zákostelecký Jiří Zámiš Petr


Absolventi školy - Školní rok 1998-1999

Maturitní studium

Dobiáš Marian Dömová Petra Čejková Lenka
Černíková Radka Ferkl Miroslav Franclová Marcela
Hartman Libor Havlina Šimon Herman Jan
Hrubešová Markéta Chocholouš Martin Chvalovský Radek
Janků Petra Jarolím Lukáš Jirout Jaroslav
Karbanová Kateřina Kolínská Jana Koula Martin
Kroutilová Monika Krupka Karel Kůtová Simona
Kyselová Martina Lev Jiří Mikulíková Kateřina
Mitráš Jaroslav Musilová Veronika Paťhová Lucie
Procházka Michal Robovská Kateřina Skuhravý Michal
Stibor Filip Sýkorová Olga Šedivá Petra
Škrdlová Jana Špringer Petr Tráva Jiří
Urban Pavel Vančura Martin Vorlíček Petr
Winklerová Martina Zach Tomáš Zápotocká Gabriela

Tříleté učební obory

Antošová Libuše Basiková Tereza Hafová Pavlína
Hlaváčová Jitka Horáček Filip Hradečný Martin
Hrušovská Lenka Janata Jaroslav Jeřábek Aleš
Karlas Aleš Kiššová Nikol Krivošíková Miluše
Krmenčík Miroslav Kurka Tomáš Malá Petra
Mařánková Eva Menšíková Růžena Mojžíš Luboš
Pomichálková Jana Prokeš Lukáš Rathouská Eva
Škarka Petr Štěpánová Jana Trnková Iveta
Vávrová Marie Vondruška Ladislav


Absolventi školy - Školní rok 1999-2000

Maturitní studium

Baytalonová Jitka Burianová Hana Černý Jaroslav
Franková Martina Grimová Veronika Hlaváčová Veronika
Holanová Eva Holec Marcel Houžvička Michal
Kotýnková Andrea Kubínová Bohumila Kukal Miroslav
Loudová Simona Mich Miroslav Mojžíšová Radka
Netolická Jana Niklová Klára Pekárek Josef
Poláková Michaela Procházková Jana Stupková Lucie
Šamšová Marie Šťastný Jiří Tomková Lenka
Tučková Klára Veverková Eva Vocásek Zdeněk
Wurm Jaroslav Zákora Michal Zákostelecký Jiří

Tříleté učební obory

Balcer František Balcová Jana Bartošová Lucie
Behenský Václav Bejšáková Petra Benešová Jana
Berousek Matěj Brandejsová Marcela Bulíčková Lenka
Buřil Lukáš Burda František Drahokoupilová Dita
Červeňák Marián Červeňáková Darina Frýbová Lucie
Gajdušková Jana Haišová Jana Hamplová Petra
Herzog David Hlaváčová Radka Hnátková Pavla
Hnátková Pavla Horák Pavel Hospodský Martin
Hrčiaková Petra Hruška Jiří Janouch Tomáš
Janouš Lukáš Jeníková Jaroslava Jeníková Lenka
Klec Daniel Koželský Jaroslav Král David
Kukaňová Petra Kurková Martina Lacko David
Lindauerová Monika Machata Lukáš Mandová Romana
Marková Iva Marková Iva Maroušková Iva
Mäsiarik Miroslav Matoušková Veronika Matyásková Božena
Moravcová Lucie Moré František Mrňák Jakub
Mrňáková Lucie Němeček Michal Novotná Jana
Řídký Jan Pálfi Lukáš Páralová Jiřina
Patočková Radka Pavelka Jan Pechová Denisa
Pechová Drahomíra Petrušková Pavla Piteková Marie
Pivoňková Helena Plačková Kateřina Podhájecká Dana
Podhájecká Soňa Pudil Martin Pulda Rudolf
Reich Aleš Rudolf Tomáš Senohrábek Petr
Skoupá Magda Slavíková Lucie Smažáková Marcela
Strasserová Irena Strasserová Jana Strasserová Soňa
Šťástková Michaela Šedivý Vít Šmídová Eva
Štěpánová Veronika Šubrová Pavlína Švestková Kristýna
Tycová Jana Vacková Olga Vitmanová Tereza
Vohniská Zuzana Vohniská Zuzana Vokál Václav
Zálaba Štěpán Zedník Libor Zelená Jiřina
Zvěřina František Žáčková Dita  

 

Absolventi školy - Školní rok 2000-2001

Tříleté učební obory

Adamcová Jaroslava Brož Josef Buňka Miloslav
Dobiáš Daniel Douděra Martin Čejka Lubomír
Farkaš Filip Fejfar Tomáš Filipčíková Dana
Forst Stanislav Hájková Michaela Halínová Jana
Hečsková Andrea Hladík Vladimír Hofmanová Vlasta
Chvojková Monika Jílková Šárka Jiráský Richard
Jirek Jiří Kašpar Martin Keistová Monika
Klatka Tomáš Kopecký Milan Kopecký Pavel
Kos Josef Kozáková Jana Krčmář Pavel
Kubová Petra Kuchař Jan Kupcová Lenka
Kurešová Lenka Linhartová Lucie Mahovská Jana
Malík Tomáš Martínková Dagmar Mikuškovic Jan
Mimra Martin Nádeníková Eva Oupický Lukáš
Řízková Martina Pacholíková Zita Petelíková Pavla
Petrů Martina Pličková Kristýna Poděbradská Věra
Sedláčková Michaela Seidl Josef Semecký Petr
Sobota Jiří Sperková Jana Svíčka Vladimír
Šabatka Lukáš Šedivá Anna Škrdlová Lucie
Till Jiří Truhlářová Monika Veverka Ondřej
Volavka Václav Vytlačilová Šárka Zichová Kateřina
Žabka Tomáš Žabová Veronika  

Absolventi školy - Školní rok 2001-2002

Maturitní studium

Balcová Jana Brandejsová Marcela Bureš Radek
Drahokoupilová Dita Forst Stanislav Hamplová Petra
Hlaváčová Radka Charvát Ladislav Chocholouš Jiří
Janstová Jana Jiruš Marek Mejzrová Martina
Mimra Martin Mrňák Jakub Postránecká Martina
Rebcová Zuzana Skoupá Magda Syřínková Lucie
Štolová Věra Vaníčková Iveta Vojtíšková Veronika

Tříleté učební obory

Absolonová Ivana Bartík Karel Bartmannová Markéta
Beneš Jiří Bergman Michal Capoušek Petr
Cepek Jan Cíchová Bohuslava Danko Julius
Daňková Veronika Doležal Lukáš Doležalová Lenka
Černohorská Veronika Gajdušek Filip Gajdušková Šárka
Hanušová Michaela Hanzl Zdeněk Hejná Hana
Holub Milan Holubová Erika Choma Martin
Janečková Markéta Javůrková Marcela Jiroudek Aleš
Kadlecová Lenka Kaucká Lenka Kerner Miloslav
Kinterová Tereza Klečka Jiří Krejčová Monika
Krejčová Monika Kroková Marie Kurka Pavel
Kurková Štěpánka Libánský Radek Ludvíková Šárka
Martínek Vladimír Matajová Monika Matoušek David
Mikeš Michal Mužíková Andrea Novák Martin
Řehák Martin Řehák Martin Petráček Pavel
Richter Michal Rosůlek Miroslav Růtová Jana
Ságner Tomáš Stehlík Zdeněk Šedivý Martin
Škaloudová Eva Špecinger Jan Štejnar Jan
Tichá Martina Tkadlecová Jitka Toman Ondřej
Trojánková Kateřina Truhlářová Růžena Vantura Vítězslav
Vlášková Petra Zajíček Vladimír  


Absolventi školy - Školní rok 2002-2003

Maturitní studium Tříleté učební obory

Doušová Kamila Čejka Lubomír Hak Miloslav
Hladík Vladimír Holub Pavel Holubová Petra
Jiříková Michaela Jirek Jiří Kopecký Pavel
Lískovec Jan Martínková Dagmar Mlejnecký Pavel
Petrů Martina Plaček Pavel Sedláčková Michaela
Semecký Petr Šabata Marek Šabata Marek
Šafránková Lenka Šíbl Jan Urbánek Lukáš
Vondráčková Šárka Zezulka Tomáš  

Tříleté učební obory

Adamcová Iveta Bašusová Kateřina Bejšák Roman
Berezjuk Marie Brzobohatá Miroslava Bulušková Naďa
Donát Lukáš Fejlová Jana Firbacherová Šárka
Forchtnerová Milena Halířová Kateřina Hanušová Zdeňka
Hladík Lukáš Hnojilová Marcela Horváthová Lucie
Hrábek Pavel Hrdá Markéta Hujová Žaneta
Janoušek Petr Jokl Jaroslav Joštová Andrea
Jouklová Jana Kadlecová Petra Klečková Markéta
Kmoníčková Jitka Kolková Zuzana Koníček František
Kos Josef Král David Kulhavý Lukáš
Kurandová Markéta Kúrňava Jan Liška Marcel
Maršíková Michaela Martínková Jitka Máslíková Jana
Mašínová Dana Merenusová Vladimíra Mizlerová Žaneta
Musil Petr Odvárková Martina Řeháček Petr
Řeháčková Simona Řehák Petr Řeháková Lucie
Papežová Martina Příhoda Jan Rebcová Pavlína
Sauerová Martina Slezák Marek Smrčková Lenka
Socha Jiří Steklý František Stránská Michaela
Sukop Jan Szabóová Kateřina Šťastná Ester
Šebková Šárka Šindelářová Šárka Šírek Antonín
Šubr Václav Tillová Jana Vančurová Jana
Vizvari Roman Vizvariová Lucie Vokálová Pavla
Vondráček David Vondráčková Eliška Vondrová Jana
Vošoustová Jana Vráblíková Jana Vraník Pavel
Vurm Tomáš Wagner Jaroslav Začal Martin
Zachariášová Jana Zachariášová Jana Zajíčková Blanka
Zápotocká Lucie Žáčková Dita Žiláková Olga