Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28
Den zdraví - Městská nemocnice Městec Králové
29
Ukončení kurzu Zdravotník zotavovacích akcí
30 1
2 3 4 5
Exkurze - Týdenní stacionář Handicap centrum Srdce - Chotěšice
6 7 8
9 10
Ošetřovatel - řízená exkurze v MŠ Městec Králové
11
Naše škola zajišťuje dohled na školách v přírodě
12
Prevence kriminality
13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 1983-1993

Absolventi 1983-1993



Absolventi školy - Školní rok 1983-1984

Maturitní studium

Akštejn Vlastislav Cimbálová Květoslava Dědová Hana
Doubrava Jiří Černá Hana Gröbl Jiří
Hedvičková Veronika Holý Milan Hůrka Martin
Jankovská Jitka Jícha František Jícha Libor
Jíša Václav Kaplan Rudolf Knorová Šárka
Kolář František Křenčilová Eva Kubíček Josef
Kuboušková Jana Kuntošová Jitka Lízner Miloslav
Macoun Roman Marešová Eva Marková Ivana
Matoušková Jana Musil Milan Němeček Petr
Novák Václav Pešatová Libuše Platz Marek
Pokorný Pavel Preisingerová Zdeňka Procházková Yvona
Provazník Petr Radil Miroslav Reissigová Eva
Richter Petr Siegl Petr Střelková Dagmar
Stružská Věra Svobodová Ivana Svobodová Lenka
Šimková Monika Šmoldas Luděk Tůma Jiří
Vágner Jiří

Tříleté učební obory

Bártlová Anna Bezstarostová Zuzana Cibulková Věra
Dbalý Heřman Dobiášová Eva Dovhomiljová Hana
Červeňáková Anna Červeňáková Naděžda Gürthová Ivana
Houžvičková Kateřina Hradecký Josef Hvizdošová Iveta
Chudý Milan Katonová Darja Krčmářová Radka
Kricnerová Blanka Kuchařová Alena Landová Lenka
Leštinová Iveta Malá Renata Mudráková Dana
Nosákovcová Pavlína Nováčková Alice Nováková Miluše
Novotná Eva Palečková Iveta Piešová Šárka
Poláková Iva Rosíval Lubor Sekáčová Václava
Stopková Lenka Syslová Václava Šimková Miloslava
Šimonová Jana Tomešová Hana Trejbalová Jiřina
Vágner Jiří Valentová Eva Vencovská Hana
Volomanová Ilona Zeman Petr Zevel Lubor
Zvěřinová Radka


Absolventi školy - Školní rok 1984-1985

Maturitní studium

Benáková Olga Benešová Romana Beran Václav
Brejšková Jaroslava Budaiová Božena Bunda Pavel
Dlabačová Iveta Doušová Marie Dušek Petr
Dytrychová Alena Čech Miloslav Fejfarová Jaroslava
Halamová Monika Haluška Miroslav Hruška Zdeněk
Jarolímková Jana Juračka Zdeněk Kasalová Jana
Keplová Šárka Koderová Ivana Koderová Ivana
Kohanová Ivana Konupka Pavel Kříž Petr
Kukalová Jana Kukšová Jana Kulíková Blanka
Kůrka Petr Malárik Martin Milerová Iva
Mrázková Dana Mulač Jaromír Mulač Jaromír
Neumanová Soňa Nováčková Květoslava Ouředníková Štěpánka
Panochová Miroslava Pospíšilová Veronika Prýmková Monika
Skopcová Ivana Slámová Martina Strnisko Tomáš
Svobodová Irena Šafránek Jan Špůrková Eva
Tichá Jana Tichota Miroslav Třísková Miloslava
Vaníček Jiří Vildová Jiřina Zerzánová Adéla

Tříleté učební obory

Adamová Jaroslava Bártová Anna Bartůňková Adriana
Beran Václav Bradáčová Jindřiška Brejšová Jaroslava
Bunda Pavel Cidlinská Soňa Dlabačová Iveta
Dlouhá Vladimíra Dostál Martin Dušek Petr
Dvořáková Jana Fialová Marie Flašková Dagmar
Grundová Miroslava Hanilcová Šárka Hanušová Petra
Hasslerová Jana Hein Jiří Hlavatá Drahomíra
Hoštička Martin Houžvičková Kateřina Hůlková Zlatuše
Hvězdová Jindra Jindrová Ladislava Jíšová Marie
Jonáková Jiřina Komendová Iveta Kosíková Lenka
Krejčíková Ivana Kudláčková Ivana Kučerová Lenka
Lacová Lenka Ludvíková Zlatka Mašek Jindřich
Maudrová Zdeňka Milčická Jitka Motlová Marie
Nováková Dana Novotná Dana Novotná Zdena
Palánová Dana Parýzková Lenka Podolová Renata
Poláková Iva Procházková Alena Rubešová Jaroslava
Saková Věra Slavíková Martina Stolejdová Alena
Škubalová Veronika Šlosarová Milana Štěpáková Ludmila
Takacsová Ladislava Tomešová Pavla Vágner Jiří
Vaňková Ivana Zacharová Blanka Zvolská Jaroslava
Žofková Jitka


Absolventi školy - Školní rok 1985-1986

Maturitní studium

Círus Ladislav Dobeš Bedřich Dvorská Libuše
Černá Monika Festová Kamila Fulín Jan
Hausnerová Lenka Havlinová Petronila Holeček Pavel
Jenčík Jiří Kabátová Pavlína Kočová Venuše
Koldová Radka Koucká Renata Kovář Alfréd
Kovářová Renata Kropáčková Marie Kubů Jaroslav
Kučerová Hana Kukla Jiří Matejka Roman
Matoušek Jan Pakandlová Iveta Prchlíková Jana
Radošová Monika Slušná Miloslava Sůvová Marcela
Táborský František Tišerová Jarmila Tóttová Jana
Tušlová Romana Vlková Zdeňka Vocásková Magdalena

Tříleté učební obory

Benešová Iveta Bělina Vladimír Fiala Pavel
Grohová Renata Holadová Jana Hůlková Romana
Jelínková Jaroslava Kopecká Jitka Králová Lubmila
Lacsiová Monika Lehejček Jiří Lešner Libor
Líbalová Hlaimíra Macejková Alena Marková Radomíra
Mašková Lenka Matejka Roman Matušíková Monika
Maunová Jana Mour Jiří Musil Michal
Pokorný Zdeněk Radošová Monika Rylichová Jaroslava
Smetková Libuše Souček Petr Škapová Hedvika
Štefková Jiřina Šulcová Alena Toupalová Lenka
Vaňková Ivana Vildová Monika Vojáčková Jitka
Vydrová Magda Vytlačil Martin Ziegelheimová Alena
Zrůstová Lenka Žemličková Hana


Absolventi školy - Školní rok 1986-1987

Maturitní studium

Dobiášová Romana Drahokoupilová Iveta Hofman Jaroslav
Hornová Monika Hrubý Petr Janoušek Daniel
Kříž Radek Kračmar Radoslav Machačná Ludmila
Matušková Martina Mikolášek Robert Němcová Jarmila
Rosková Monika Šťastný Miroslav Šmejkal Petr
Šormová Jana Štěrba Petr Ulč Radek
Vajsejtlová Štěpánka Valešová Vlasta Váňa Ladislav
Videcká Jana Vostárek Stanislav Zelený Petr

Tříleté učební obory

Bábelová Miluše Baladová Alena Bičáková Jitka
Cibulková Radmila Černá Jitka Čížek Petr
Čurda Antonín Frišová Dagmar Hájková Miroslava
Hálová Renata Hejduková Jana Janek Luboš
Junková Marcela Klímová Jaroslava Kobrová Světlana
Koubek Pavel Kratěnová Kateřina Kubíčková Dagmar
Kulichová Alice Louková Lenka Ludvíková Jana
Lžičařová Zuzana Mašková Věra Mlatečková Lenka
Nedbalová Eva Nešněra Pavel Řehoušek Pavel
Pešta Mikuláš Straňák Luboš Sýkorová Jiřina
Szombat Jan Šebestová Zdeňka Šimon Petr
Vaníčková Irena Vaněk Ladislav


Absolventi školy - Školní rok 1987-1988

Maturitní studium

Boječková Monika Buchtová Milada Denisov Stanislav
Dědič Jiří Dobrev Ivan Dufková Jana
Dvořáková Eva Černá Ludmila Farský Martin
Festová Jaroslava Fiala Jaroslav Jána Petr
Kadeřávková Dana Kamenářová Miloslava Kapounová Irena
Kolumpková Dita Koníčková Ivana Kučerová Libuše
Kvíz Jan Marcin Tomáš Novotná Soňa
Nožičková Radka Olbrich Robert Razáková Jaroslava
Richterová Pavla Stará Martina Süsserová Pavla
Šilhová Pavlína Urbanová Jana Vacek Tomáš
Votava Aleš

Tříleté učební obory

Beránek Petr Beranová Iveta Bičiště Pavel
Boháček Bohuslav Buřičová Jaroslava Cagáňová Renata
Carda Ivan Dvořáková Martina Čížková Martina
El Kvavadová Džamila Elner Jiří Ešner Rudolf
Galušková Jaroslava Havlík Miloslav Heřmánková Monika
Jánský Tomáš Jeřábková Martina Jurečková Jaroslava
Kachlíková Jana Kaudlová Jana Kiapeš Radek
Kořínková Iveta Košvancová Lenka Kovářová Iveta
Kozel Luboš Kůtková Romana Melicharová Naděžda
Melišová Renata Míčová Věra Molnárová Olga
Neupauerová Jaroslava Pišingerová Anna Píšová Helena
Plachá Ivana Podlaha Jiří Poláková Milena
Procházková Hana Sajverová Olga Serbusová Pavla
Sodomková Věra Stehlíková Věra Svobodová Ivana
Šatava Viktor Šejnová Romana Šindelářová Věra
Šnoblová Alena Tyščenková Jana Vavroušek Radek
Zámečník Luboš Ždánská Olga


Absolventi školy - Školní rok 1988-1989

Maturitní studium

Bartošová Irena Douda Roman Douša Michal
Havránková Blanka Kašparová Dana Krčilová Martina
Kunc Milan Malenová Zlata Novotný Michal
Poláček Josef Sedláčková Jana Simonová Martina
Šimon Jan Tuláčková Hana Ulrichová Andrea
Vorláček Ondřej Walterová Petra Zamrazilová Eva


Absolventi školy - Školní rok 1989-1990

Maturitní studium

Barták Aleš Břichnáčová Petra Brožová Romana
Čížek Stanislav Hajduchová Zdena Hořánková Jana
Chaloupková Lenka Kollerová Jarmila Kostihová Jana
Křečková Jaroslava Krčmářová Jaroslava Kučerová Libuše
Novotná Alena Řezáčová Lenka Pažoutová Dora
Pincová Eva Píšová Simona Skořepa Radek
Šefrová Ivana Thernerová Hana Vondráčková Monika
Zástěrová Kateřina Zita Zdeněk Znamínková Romana
Zradičková Radka Žišková Marie

Tříleté učební obory

Austová Marie Bolková Václava Cabalková Karla
Čubrová Lada Flašková Martina Hátlová Radka
Hušpauer David Ivanová Monika Koutníková Eva
Kozlerová Simona Křížová Pavlína Krátká Michaela
Lysá Romana Nováková Pavlína Ornst Emil
Říhová Simona Pechoušek Libor Schmelzer Waldemar
Stará Renata Šeflová Anna Šlapalová Marta
Vagai Roman Voříšková Marcela Zachová Bohdana


Absolventi školy - Školní rok 1990-1991

Maturitní studium

Bečvářová Iveta Bejšovcová Vladimíra Bernardová Ingrid
Dušínský Michal Filipová Martina Flígrová Helena
Fürstová Marcela Hamralová Hana Horáčková Věra
Horová Milena Horynová Hana Johanová Václava
Karlová Zuzana Kavková Kamila Klabík David
Konopáková Petra Kozlíková Andrea Králová Hana
Kramperová Martina Krankotová Jana Mach Jaroslav
Mozolová Blanka Najmanová Hana Netíková věra
Otradovcová Dagmar Pettingerová Milada Pitnerová Ivana
Pošvicová Lenka Prchalová Dagmar Průšová Jana
Rejthar Ivo Růžičková Dita Svobodová Petra
Tomková Pavla Vaicová Renáta Vávrová Martina

Tříleté učební obory

Aszmongyová Jiřina Aszmongyová Jitka Boháček Tomáš
Boháčková Pavla Boháčková Petra Boudová Marie
Daňková Lenka Dudek Jiří Červeňák Marek
Haslbachová Zdena Hlinčíková Monika Holouš Jan
Chrenková Andrea Jandejsková Andrea Kořínková Marcela
Kopecká Jindra Koprnská Hana Kučerová Andrea
Kučerová Jitka Macešková Petra Medková Liběna
Miškovská Ilona Nováková Jarmila Osvaldová Petra
Pačesová Ivana Páliková Soňa Panicová Zuzana
Pechová Jana Petrusová Pavla Procházková Miroslava
Rabová Slavomíra Radvanský Luboš Rebetová Marcela
Růžičková Jana Schmelzerová Renata Slezák Jaromír
Stoupová Romana Strnádková Renata Šafaříková Blanka
Špičáková Dagmar Ungrádová Markéta Voháňková Petra
Vondráčková Alena


Absolventi školy - Školní rok 1990-1991

Maturitní studium

Bečvářová Iveta Bejšovcová Vladimíra Bernardová Ingrid
Dušínský Michal Filipová Martina Flígrová elena
Fürstová Marcela Hamralová Hana Horáčková Věra
Horová Milena Horynová Hana Johanová Václava
Karlová Zuzana Kavková Kamila Klobík David
Konopáková Petra Kozlíková Andrea Králová Hana
Kramperová Martina Leiplová Šárka Mach Jaroslav
Mozolová Blanka Najmanová Hana Netíková Věra
Otradovcová Dagmar Pettingerová Milada Pitnerová Ivana
Pošvicová Lenka Prchalová Dagmar Průšová Jana
Rejthar Ivo Růžičková Dita Svobodová Petra
Tomková Pavla Vaicová Renáta Vávrová Martina

Tříleté učební obory

Boudová Marie Daňková Lenka Dolejšová Alena
Dudek Jiří Hermanová Petra Hlinčíková Monika
Holouš Jan Horáčková Marie Horáčková Zdena
Hübnerová Květa Chrenková Andrea Jandejsková Iveta
Kaňková Zdena Koblasová Věra Kořínková Marcela
Koprnická Hana Kratochvílová Pavla Kučerová Jitka
Lankašová Jana Macešková Petra Michalcová Radka
Nováková Jarmila Novotná Jana Panicová Zuzana
Pechová Jana Pešnerová Monika Petrusová Pavla
Procházková Miroslava Rabová Slavomíra Radvanovský Luboš
Sajková Anna Slezák Jaromír Spišáková Dagmar
Šlechtová Pavla Tretinárová Lucie Voháňková Petra
Vondráčková Alena Žemberová Romana


Absolventi školy - Školní rok 1991-1992

Maturitní studium

Bubáková Martina Buďová Jitka Bystřinová Blanka
Cedrychová Hana Doubková Jana Dvořáková Zdeňka
Forstová Radka Fousková Ladislava Gobyová Michaela
Havránek Petr Hromjak Milan Kotriszová Dana
Labaj Martin Machejová Marta Mayerová Petra
Mourková Alena Neumeislová Monika Novák Vladimír
Řeholková Jana Řeholková Jana Pandula Dušan
Pozler Martin Prokopová Jaroslava Roštejnská Miroslava
Urxová Radka Váchová Lenka Vavříková Erika
Velingerová Marcela Veverková Sylvie Votavová Hana
Zelinková Eva

Tříleté učební obory

Černá Martina Fuchsová Zuzana Funda Jaroslav
Holubovská Jana Koubková Markéta Krupařová Michaela
Lazarová Jitka Lungrová Michaela Mach Radek
Machalická Stanislava Nováková Vladimíra Novotná Iveta
Nykšová Marie Paříková Pavla Pastieriková Anna
Podaná Petra Šamlot Milan Šormová Vendulka
Švarcová Romana Tichý Tomáš Tomášková Barbora
Zumr Zdenek


Absolventi školy - Školní rok 1992-1993

Maturitní studium

Bálková Hana Bartoš Vlastimil Bílek Petr
Boháčková Ivana Boháčková Marie Bohman Daniel
Brichtová Hana Brůha Hynek Dobíhalová Markéta
Čermáková Hana Černá Martina Fousková Naděžda
Haunerová Hana Chlomková Blanka Ilizi Petr
Jiroutová Šárka Kadeřábková Jitka Kirchhofová Jitka
Klementová Kateřina Koldová Romana Konvalinková Růžena
Kosová Blanka Kováčová Denisa Kroužecká Jaroslava
Kšánová Petra Kuzdasová Jana Lainová Andrea
Lemperová Monika Machačová Romana Mertlová Šárka
Mongoltová Vendula Nelibová Martina Němečková Iveta
Nováková Martina Novotná Ivana Novotný Vlastimil
Ondráčková Jana Řepová Kateřina Patáková Ivana
Relichová Jarmila Setnička Martin Slabinová Monika
Smejtková Radka Štrumplová Šárka Tomanová Štěpánka
Vošická Eva Vrbová Kateřina Zach Zdeněk

Tříleté učební obory

Černá Martina Černá Olga Červeňák Milan
Fingrová Iva Fuchsová Zuzana Funda Jaroslav
Havránek Petr Holubovská Jana Hrodková Leona
Chlad Karel Jansová Marcela Jiřičná Petra
Koubková Markéta Krupařová Michaela Kučera Pavel
Kvízová Irena Lazarová Jitka Lungrová Michaela
Mach Radek Machalická Stanislava Malá Lenka
Melichová Jana Mikuškovicová Andrea Nechvílová Helena
Nováková Vladimíra Novotná Iveta Novotná Marie
Nykšová Marie Opatová Vendula Paříková Pavla
Pastieriková Anna Pavlík Robert Podaná Petra
Seidlová Vendula Šťáhlavský Petr Šamlot Milan
Šibrava Michal Šormová Vendulka Šroubek Petr
Švarcová Romana Tichý Tomáš Tomášková Barbora
Trejbal Michal Trnka Marcel Vančurová Aneta
Veselá Blanka Zemanec Jan Zumr Zdenek