Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28
Den zdraví - Městská nemocnice Městec Králové
29
Ukončení kurzu Zdravotník zotavovacích akcí
30 1
2 3 4 5
Exkurze - Týdenní stacionář Handicap centrum Srdce - Chotěšice
6 7 8
9 10
Ošetřovatel - řízená exkurze v MŠ Městec Králové
11
Naše škola zajišťuje dohled na školách v přírodě
12
Prevence kriminality
13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 1943-1953

Absolventi 1943-1953



Absolventi školy - Školní rok 1943-1944

Zimní rolnická škola

Baťka Josef Bartoš Zdeněk Bažant Ladislav
Dohnal Ladislav Dubský Emil Fiferna Ladislav
Hampl František Hladký Bohumil Hnát Oldřich
Horčička Ladislav Chalupníček František Janda Miroslav
Jeřábek Vladimír Kazda Václav Kozel František
Kozel Václav Kratochvíl Vladimír Kubánek Oldřich
Kukaň Vojtěch Louda Josef Malý Karel
Matysová Věra Morávek Jaroslav Myška Miroslav
Nejedlý Bedřich Nosek František Nožička Antonín
Poděbradský Josef Šafařík Josef Šťastný Jaroslav
Tuláčková Jarmila Tyl Josef Volejník Jan
Vondruška Miroslav Zejda Josef Zima Miroslav

 

Absolventi školy - Školní rok 1944-1945

Lidová škola zemědělská

Adamec Josef Borovičková Vlasta Dobrá Jiřina
Hladík Josef Janouchová Věra Jansta František
Jiroudková Věra Kábrtová Marie Karásková Marie
Karbula Ladislav Knytlová Marie Kotlářová Eliška
Lelková Zdeňka Liška František Musilová Marta
Novotný Josef Senohrábek Josef Slavíková Jaroslava
Sobotka Vlastimil Steklý Ladislav Šafařík Josef
Veselý Zdeněk Vízek Oldřich

Lidová škola zemědělská

Adamová Jaroslava Brzák Vlastimil Dašková Marie
Drobná Květoslava Čihula Zdeněk Fousek Ladislav
Hakenová Jarmila Havlůjová Jiřina Horáček Jiří
Horáčková Marie Chlubna Vladimír Jirsa Oldřich
Kafková Anna Líbalová Zdenka Lišková Jana
Mikšovská Jiřina Řeháčková Marie Pilná Anna
Senohrábek Oldřich Smutná Jiřina Sobotka Václav
Steklý Josef Sytný Josef Štěpánová Božena
Vaníčková Růžena Vávra Josef Vízková Emilie
Vlachová Miloslava Zvěřinová Eva

Zimní rolnická škola (expozitura)

Andres Jaroslav Cón Vítězslav Čihula František
Čipera Josef Hladký Bohumil Hlávka Miroslav
Hnát Josef Jirsák Jindřich Kříž Josef
Krásl Jan Lanc František Libánská Anna
Mašek Jaroslav Novák Vlastimil Ouhrabka Josef
Rybář Josef Strýhal Věroslav Šafařík Věroslav
Šafránek Bohumil Vejr Jaroslav Věříš Otta

Zimní rolnická škola

Andres Jaroslav Cón Vítězslav Dubský Emil
Čihula František Čipera Josef Hladký Bohumil
Hlávka Miroslav Hnát Josef Jirsák Jindřich
Kopřiva Bedřich Kříž Josef Krásl Jan
Lanc František Libánská Anna Mašek Jaroslav
Novák Vlastimil Novák Vlastimil Ouhrabka Josef
Rybář Josef Strýhal Věroslav Šafařík Věroslav
Šafránek Bohumil Vejr Jaroslav Věříš Otta

Absolventi školy - Školní rok 1945-1946

Zimní rolnická škola

Bureš Josef Horák Bohumil Jiránek Josef
Jiránek Václav Košátko Bohumil Kubálek Miroslav
Libánský Vladimír Popek Václav Svoboda František
Šmidrkal Dobroslav Vančura František Vlach Miroslav


Absolventi školy - Školní rok 1946-1947

Zimní rolnická škola

Bureš Josef Horák Bohumil Jiránek Josef
Jiránek Václav Košátko Bohumil Kubálek Miroslav
Libánský Vladimír Popek Václav Svoboda František
Šmidrkal Dobroslav Vančura František Vlach Miroslav

Lidová škola zemědělská

Barták Josef Burešová Marie Dašková Zdena
Jágr Josef Kafka Ernest Kafková Jitka
Kloučková Drahomíra Kopalová Marie Malinová Jaroslava
Řeháčková Pavlína Pavlásková Marie Rodr Emil
Rohlíček Josef Suchánek Ladislav Šafařík Vladimír
Šulcová Josefa Vancová Jarmila Vančura Václav
Vávrová Marie Vít Miroslav Vojtěchová Zdeňka


Absolventi školy - Školní rok 1947-1948

Zimní rolnická škola

Bartoš Josef Beránek Josef Fousek Jan
Hladký František Hladký Jaroslav Jágr Josef
Janda Miroslav Jirsák Jindřich Jirsák Václav
Král Břetislav Kubálek Miroslav Kysilka Václav
Libánský Jiří Novotný Josef Piler František
Rohlíček Josef Steklý Václav Tuček Jaroslav
Vančura Václav Vít Miroslav Volejník Josef

Základní odborná škola rolnická

Bartáková Alena Brzák Václav Čipera Václav
Hamáčková Marie Hamral Miroslav Hnát František
Jandač Josef Jedlička Josef Kafková Marie
Košátko Jaroslav Košátková Zdenka Koubková Anežka
Kurka Josef Kvasnička Václav Lanc Josef
Langrová Marie Popek Václav Štěrbová Marie

Lidová škola zemědělská

Barták Josef Dašková Zdena Haken Josef
Hnátová Anna Jágr František Jágr Josef
Kafka František Menšíková Hana Pilná Milada
Pšenička Jaroslav Sodoma Josef Špinková Helena
Vančura Václav Vávrová Marie Veselá Jaroslava
Vít Miroslav    


Absolventi školy - Školní rok 1948-1949

Základní rolnická škola - chlapci

Bína Václav Brzák František Donát Oldřich
Haken Josef Hanzl Josef Havránek Vladislav
Homola Václav Chmelař Josef Chvalovský František
Jágr František Jiřičný Miloslav Konvalinka Jaroslav
Kopal Ludvík Košátko Oldřich Kratochvíl Jaroslav
Mikšovský Václav Měšťan Jaroslav Novák Vladimír
Pilný Josef Přenosil František Pšenička Jaroslav
Rygl Miroslav Sobota Stanislav Sodoma Josef
Šanda Ladislav Štěrba Josef Štěrba Stanislav
Trejbal Václav Veselý Jaromír Zelba Václav
Zelinka Miroslav    

Základní odborná škola zemědělská - dívky

Adamcová Anna Antošová Libuše Brzáková Zdenka
Buldrová Ludmila Burešová Růžena Havránková Marie
Hradecká Vlasta Hurychová Hana Jágrová Marie
Jarošová Květa Jarošová Marie Knytlová Jaroslava
Konvalinová Eva Kopřivová Miloslava Kostková Ludmila
Křížová Marie Krejčíková Jiřina Kubánková Bedřiška
Lehká Marie Linková Vlasta Mikšovská Miluše
Novotná Drahuše Novotná Helena Novotná Věra
Ondrejková Božena Řeháčková Božena Pavlásková Božena
Pavlíčková Marie Pešová Jindra Prokšová Helena
Ryglová Zdenka Sehnalová Marie Steklá Zdenka
Šormová Božena Šormová Danuše Teslíková Jarmila
Valentová Vladimíra Veselá Drahoslava Vítová Milada
Vondrušková Marie Zachová Marie Zezulková Jarmila


Absolventi školy - Školní rok 1950-1951

Základní odborná škola rolnická

Havránková Marie Konvalinková Oldřiška Mikšovská Miluše
Novotná Helena Říha Oldřich Pavlásková Božena
Pospíšil Josef Ryglová Zdenka Sehnalová Marie
Šormová Danuše Teslík Václav Veselá Drahoslava
Vondruška František Zezulková Jarmila  

Základní odborná škola rolnická

Ambrožová Libuše Burešová Růžena Hanzl Josef
Knytlová Jaroslava Konvalinová Eva Kostková Ludmila
Krebs Zdeněk Krejčík Miroslav Mašek Jaroslav
Míča Bohumil Novotná Drahuše Novotná Věra
Otruba Miroslav Říha Jiří Poláček Josef
Prokešová Helena Steklá Zdenka Valentová Vlasta


Absolventi školy - Školní rok 1952-1953

Středisko pracujícího dorostu

Beránková Ludmila Bitmanová Anna Doudová Marie
Dousková Marie Černý Václav Hájek Rudolf
Hájková Božena Havelka Josef Hlavatá Ludmila
Homola František Hrdý František Jambor Zdeněk
Janouch Václav Knytl Josef Košátková Marie
Koutský Václav Mazačová Marie Nováková Marta
Opasek Václav Římal Radomír Paroulková Marie
Pecháček Ladislav Poláková Jaroslava Spejchal František
Steklý Jaroslav Steklý Josef Šandová Eliška
Štoková Marie Vagner Vladimír Vít Jaroslav
Vosátková Eva Zinková Marie