Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28
Den zdraví - Městská nemocnice Městec Králové
29
Ukončení kurzu Zdravotník zotavovacích akcí
30 1
2 3 4 5
Exkurze - Týdenní stacionář Handicap centrum Srdce - Chotěšice
6 7 8
9 10
Ošetřovatel - řízená exkurze v MŠ Městec Králové
11
Naše škola zajišťuje dohled na školách v přírodě
12
Prevence kriminality
13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 1953-1963

Absolventi 1953-1963



Absolventi školy - Školní rok 1953-1954

Učňovská škola zemědělská

Císařovský Josef Dostálová Jana Dvořáková Zdeňka
Červinková Marie Havránek Břetislav Hrabánková Emilie
Jirsák Vladimír Karlová Anna Kutina František
Langrová Jana Merta Jiří Močková Božena
Močková Věra Mulačová Jaroslava Nechvíl Jaroslav
Němeček Jaroslav Nováková Emilie Nožičková Růžena
Oberreiter Josef Ort Václav Peroutka Jan
Pešová Jiřina Plaňanská Vladislava Pohl Eduard
Polesná Helena Roulich Jiří Sedláčková Marie
Sudek Ladislav Šilerová Emilie Šporcl Václav
Štěrbová Milena Šuk Miroslav Šulc Ladislav
Švorcová Milada Tietzová Věra Tylková Anna
Zídka Vladimír Zima Jaromír  


Učňovská škola zemědělská

Balatka Josef Buriánek Jaromír Cerha František
Drahovzal Jaroslav Dvořák František ml. Dvořák František st.
Čemus Josef Fišer Zdeněk Grůša Milan
Hamral Zdeněk Jandl Stanislav Jeník Miroslav
Jirmus Václav Jiroušek Jiří Just Miloslav
Křižánek Jiří Křižánek Jiří Kriger Josef
Krupička František Kurka František Kurka Václav
Ludvík Jaroslav Marhah Jaroslav Novák Jiří
Podolský Jaroslav Polák Jaromír Procházka Vlastimil
Rada Rudolf Soběslav Bohumil Šťastný Josef
Škramovský Josef Šulc Václav Švejda Miloslav
Vlček Josef Volf Václav  

Absolventi školy - Školní rok 1954-1955

Učňovská škola zemědělská

Báša Petr Bejšák Jaromír Burian František
Cerha Jiří Czech Jan Duška Bohumil
Dytrych Josef Černý Josef Fadrhons Miroslav
Franc Ladislav Herman Jaroslav Horčička Stanislav
Hrdlička Václav Hron Jiří Karbusický Jan
Kopecký Stanislav Kubíček Pavel Kůrka František
Machačík Otomar Malý Josef Mašek Vladimír
Melichar Miloslav Mikšovský Bedřich Motyčka František
Nešněra Václav Petřík Vladimír Petrtýl Vojtěch
Plachý Josef Rampas Ladislav Rylich Miroslav
Šíma Bohumil Šindelář Jiří Špitálník Josef
Špitálský Jan Veselý Václav Znamínko Václav
Zouza Josef    


Učňovská škola zemědělská

Blechová Eva Boucová Ludmila Fadrhons Bohumil
Formánková Zdenka Göllnerová Růžena Hlavičková Anna
Jána Jaroslav Javůrek Jiří Kerdová Anna
Kozlová Věra Krejčíková Libuše Kubeš Jindřich
Kurková Irena Lafek Václav Lédl Karel
Mikulík Jaroslav Nováková Ludmila Perničková Dobromila
Pešová Hana Suchánek Josef Svoboda Milan
Táborský Vladimír Touš Zdeněk Václach Josef
Veselý Josef Vohňová Květa Volencová Marta
Volfová Milada Zelinka Václav  

Absolventi školy - Školní rok 1955-1956

Učňovská škola zemědělská

Bártlová Jiřina Bartoňová Zdeňka Bašta František
Buřič Milan Čebišová Marcela Černá Jana
Černá Jarmila Červinka Alois Hejňák František
Káninská Miloslava Knespl Josef Komrzí Bohumil
Kotel Václav Kotková Anna Kovaříková Miroslava
Krejčíková Eva Kroupa František Krubnerová Alena
Kulich Václav Michalcová Miluše Němečková Miloslava
Nosková Marie Nováková Olga Nováková Věra
Novotný Václav Plaček Oldřich Sedláčková Hana
Šimáňová Jana Urbanová Věra Vavrušková Blanka
Veverková Hana Vondrlíková Ivana Zalabáková Anna


Učňovská škola zemědělská

Bartoň František Bašta Jaroslav Borovička Václav
Bošina Miroslav Cirkovský Josef Dušík Karel
Geiger Václav Horyna Vítězslav Houštecký Jaromír
Janda Bohumil Kodera Václav Košťál Jan
Košátko František Koudelka Josef Koželuh Václav
Krajník Václav Krátký Antonín Krátký Ladislav
Kubánek Václav Kukaň Václav Lehký Jaroslav
Líbal Ladislav Michálek Zdeněk Müller Jan
Němeček Václav Peřina Gustav Petrův Václav
Plachý Václav Procházka Zdeněk Sedláček Josef
Slabý Bohuslav Stelík Václav Symon František
Syrový František Tyl Vladimír Veselý Jiří
Zumr Josef Žmolil Ladislav  

Absolventi školy - Školní rok 1956-1957

Učňovská škola zemědělská

Baloun Jindřich Bičák Pavel Buňata Josef
Cukrová Božena Dolejší Jaroslav Dostál Jan
Hervert Jiří Hokynář Jaroslav Holler Jiří
Košvanec Jan Koubek Jaromír Krajbich Václav
Krejčí Josef Kurka Jan Macháček Josef
Motyčka Josef Řenďovský Antonín Pažout Zdeněk
Šantrůčková Iva Šedivý Václav Šiffer Antonín
Šimková Jana Šimon Josef Šlechta Antonín
Šmejkal Josef Trejbal Josef Vilt Josef
Vít Zdeněk Volek Antonín Žahour Josef


Zemědělská mistrovská škola - chovatelství

Čebišová Marcela Černá Jana Hlušičková Jana
Chalupníček Josef Káninská Miloslava Kerdová Anna
Kozlová Věra Krátký Ladislav Kratochvílová Marie
Kukaň Václav Nováková Ludmila Pešová Hana
Veverková Hana    


Zemědělská mistrovská škola - pěstitelství

Burian František Horčička Stanislav Hrdlička Václav
Kukaň Václav Němečková Miloslava Plachý Josef
Šimáňová Jana Táborský Vladimír Tyl Vladimír
Vavrušková Blanka Veverková Hana Vohňová Květa
Vondruška František Voves Josef Žmolil Ladislav


Zimní škola zemědělské mládeže

Bartušek Josef Brzák Josef Jirmus František
Kazda Jaroslav Kohout Jaroslav Krčmaříková Jiřina
Kučerová Anna Maštálka František Novotný Josef
Novotný Stanislav Rychterová Jarmila Spejchal Jiří
Urlich Josef Vejr Stanislav Vohralík Jiří

Absolventi školy - Školní rok 1957-1958

Učňovská škola zemědělská

Antoš Jan Beneš Milan Bodlák Bohumil
Borovička Vladimír Brynych Josef Foff Josef
Havelka František Havlas Jiří Hruška Václav
Káninský František Lazar Vít Macura Josef
Málek Pavel Miler Karel Mladějovský Miroslav
Němeček Václav Novák Václav Novotný Václav
Rubeš Jaroslav Sitný Ladislav Stříbrný Miloš
Tuzar Alois Znamínko Stanislav Zvěřina Ladislav


Zemědělská mistrovská škola - pěstitelství

Ambrozová Libuše Bartoň František Cuha Miroslav
Mich Rudolf Procházka Jaroslav Serbusová Jana
Stránský Vladimír Tichý Václav Tomáš Zbyněk
Vancová Anna Vlček Josef Zlatníková Jaroslava


Absolventi školy - Školní rok 1958-1959

Zemědělská mistrovská škola - pěstitelství

Danešová Iva Čipera Václav Festová Anna
Hartman Jiří Jirmus František Kazda Jaroslav
Knespl Josef Košátková Bohumila Králová Hana
Kvíz Jan Lonský Václav Louč Josef
Mikšovský Miroslav Říbková Květuše Richterová Jarmila
Roderová Marie Serbus Miroslav Spejchal Jiří
Strnad Jiří Trejbal Josef Tuzar Rudolf
Tylová Eva Vavřínek Dobroslav  


Učňovská škola zemědělská - pěstitel - chovatel

Brzáková Marie Brzobohatá Jana Drahovzalová Věra
Čech Stanislav Černá Vlastimila Emanovská Marie
Holešovská Dobromila Jouza Václav Kabraham Josef
Karásková Drahoslava Kolek Ladislav Komárek Vladislav
Konvalinková Eva Koutská Marta Král Josef
Krejčík Jindřich Kurková Jarmila Libánský Jindřich
Malátová Stanislava Mašinda Jaroslav Maxová Hana
Meclová Věra Mojžíš František Říha František
Palasová Marie Pažoutová Marie Pilař Vladimír
Pilcová Alena Piroutková Marie Radimská Jitka
Rohlíček Pavel Smutná Miloslava Šimůnková Věra
Škaloud Stanislav Šovar Josef Špicar Radoslav
Vacek Oldřich Zima Milan Žáková Jaroslava

Absolventi školy - Školní rok 1959-1960

Zemědělská mistrovská škola - chovatelství-dálk.studium

Hlaváček Stanislav Holý František Knytl Josef
Němcová Jaroslava Němec Josef Pinkas Zdeněk
Přenosil František Slavík Josef Sobota Stanislav
Suchánek Miroslav    


Zemědělská mistrovská škola - pěstitelství-dálkové studium

Brzobohatý František Fér Vlastimil Houžvička František
Malý Vít Mrňavý Josef Němec Václav
Říha Josef Soukup František Svoboda Václav
Šafránek Bohumil Šafránek Jaroslav Šmejkalová Naděžda
Šuk Jaroslav Švarc Jaromír Vacek František
Vecko Antonín Vejtruba Josef  


Zemědělská mistrovská škola - pěstitelství

Antoš František Antoš Jan Bittman František
Firbacher Václav Hanzl Josef Houžvička František
Knížek Miloslav Kolařík Jan Novák Václav
Pažout Bohumír Prokeš Stanislav Stehlík Bohuslav
Vančura František Vančura Václav Vaníčková Marta
Vlášek Stanislav Výborný Josef Zedník Vladislav


Učňovská škola zemědělská - pěstitel - chovatel

Antošová Anna Áron Jindřich Balous Lubomír
Bárta František Bříza Ladislav Brzáková Drahomíra
Brzáková Marie Brzobohatá Jana Drahovzalová Věra
Černá Vlasta Emanovská Marie Čmuchálek Josef
Haňka Václav Herčík Vlastimil Hladká Eva
Hlaváčková Stanislava Holešovská Dobromila Hrdinka Václav
Kabraham Josef Karásek Josef Knapp Leopold
Kořínek Jan Koutská Marta Kubeška Josef
Kurka Jiří Mádlo Josef Mazová Hana
Meclová Věra Mrňavá Jana Mrňavý Bohumil
Nešněra Ladislav Němeček Václav Nováková Lenka
Paďourová Marie Palasová Marie Pek Josef
Pilcová Alena Piroutková Marie Plachá Maruše
Pobudová Jaroslava Pokorná Ludmila Pšenský Jan
Radimská Jitka Rohlíček Pavel Roubíček Petr
Rychetský František Smutná Miloslava Stárek Josef
Steklá Marie Strýhalová Marie Šimůnková Jana
Šimůnková Věra Škopková Věra Šmejkal Břetislav
Šmelhausová Jiřina Štěpánek František Štěrba Miloslav
Tržický Ladislav Ulrich Miroslav Umáčená Radmila
Vlk Zdeněk Zita Josef Žáková Jaroslava

Absolventi školy - Školní rok 1961-1962

Zemědělská mistrovská škola - pěstitelství

Beneš Milan Doušová Marie Havránek Jaroslav
Jeníková Jaroslava Jodas Rudolf Kadlec Josef
Kalenda Josef Kořínková Zdeňka Korbelský Jiří
Ládrová Ludmila Martínková Libuše Paroulková Eva
Pažoutová Marie Podrabská Jaroslava Pýcha Václav
Zvěřina Miloš Žmolíková Marie  


Zemědělský mechanizátor

Demjenová Margita Doležal Alois Fidler Zdeněk
Havelka Miroslav Holec Karel Horáček František
Horka Milan Hrubý Petr Jech Karel
Jícha Ladislav Kolek Ladislav Koštíř Josef
Kraus Karel Novotný Josef Řídký Josef
Procházka Antonín Stránský Antonín Svoboda Ivan
Špaček Jaroslav Zita Josef  


Zemědělské odborné učiliště - pěstitel-chovatel

Brzáková Marie Brzobohatá Marie Cermanová Marie
Duřtová Marie Černá Jindra Čmuchálková Irena
Jandačová Jiřina Kratochvílová Alena Michal Josef
Soukupová Helena Šulcová Věra Tangl Stanislav

Absolventi školy - Školní rok 1962-1963

Zemědělské odborné učiliště - zemědělec-mechanizátor

Albrechtová Zdeňka Čermák František Háva Lubomír
Herbrychová Jaroslava Jizbová Věra Kopřivová Vlasta
Krejčíková Marta Kurková Marie Matějková Vlasta
Mikšovská Marie Novák Václav Novotný Jaroslav
Římalová Jiřina Petrovická Hana Rohlíček Josef
Stryhalová Marta Šafařík Pavel Šuková Marie
Veselý Jaroslav