Zobrazit
obory
scroll

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30
Vyřazení maturantů
31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tonda Obal míří do naší školy

Tonda Obal míří do naší školyEnvironmentální výchova je nedílnou součástí našeho vzdělávání. V rámci předmětu Základy ekologie se snažíme s našimi žáky poznávat naši planetu, pokládáme si otázky související s ekosystémy a hledáme správné odpovědi v rámci projektových dnů (např. projekt Den Země, projekt Recyklujeme, Den stromů, aj.)

Naše škola využila projektu od společnosti EKO-KOM, a.s. s názvem TONDA OBAL - SVĚT TŘÍDĚNÍ A RECYKLACE. Tento program vede žáky k ochraně životního prostředí a pomáhá utvářet jejich osobnostní postoje. Důvodem proč třídit odpad je dát možnost vyhozenému výrobku znovu ožít a vrátit se tak do oběhu, ale hlavně ulehčit tím přírodě a planetě od množícího se odpadu. Společnost EKO-KOM, a.s. se soustavně věnuje podpoře výuky environmentálních témat na školách. Vzdělávací aktivity jsou volně dostupné také na internetových stránkách www.tonda-obal.cz. Všimněte si, až půjdete po chodbách nových krabic na třídění odpadu. Po škole naleznete krabice na třídění papíru, plastu a kovů. A budou další. Děkujeme, že třídíte i u nás ve škole a příroda Vám není lhostejná!