Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29
Výzdoba rautu v Kladrubech nad Labem
30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 1963-1973

Absolventi 1963-1973



Absolventi školy - Školní rok 1963-1964

Zemědělské odborné učiliště - opravář zemědělských strojů

Bartoníček Josef Bobek Jaromír Heřmanský Milan
Holý Josef Houžvička Miloslav Hunčovský Jiří
Janeček Josef Javorek Jiří Libánský Jaroslav
Martinec Ladislav Mikšovský František Mrňavý Oldřich
Petrtýl Petr Pižl Zdeněk Plaňanský Miroslav
Sedláček František Stránský Josef Stuchlík Jaroslav
Šlapák Ladislav Trojan Milan

Zemědělské odborné učiliště - zemědělec-mechanizátor

Borovičková Jindra Děček Pavel Felcman Josef
Formanová Věra Horáček Jiří Chrastná Drahoslava
Chrastná Hana Karlas Ladislav Lugmajer Antonín
Malinová Bohumila Mazánek Otto Měmec Josef
Noll Zdeněk Novák Bohumil Říha Vladimír
Pilerová Vlasta Procházka Pavel Rýgl Josef
Sládek Vladislav Sodomová Jaroslava Šlojmová Eva
Špála Zdeněk

Zemědělské odborné učiliště - zemědělský mechanizátor

Bäumlová Hana Brůcha Karel Daňková Ester
Fidler Josef Fišerová Růžena Grégr Jiří
Henc Milan Hercík Dalimil Krákora Václav
Kubr Václav Láska Jan Linhart Jaroslav
Masopusta Jiří Simon Jiří Slováková Kateřina
Strnad Vlastimil Šťastný Josef Valc Jiří
Výborný Milan


Absolventi školy - Školní rok 1964-1965

Tříleté učební obory

Bartoníček Josef Bartoš Karel Bernard Václav
Bobek Jaromír Drahokoupil Miroslav Čermák Stanislav
Červinka Josef Čnagr Josef Heřmanský Milan
Holý Josef Hrdina František Hunčovský Jiří
Janeček Josef Javorek Jiří Kolarovský František
Kotak František Kučera Oldřich Libánský Ladislav
Martinec Ladislav Mikšovský František Morávek Václav
Mrňavý Oldřich Najbrt Václav Novák Josef
Obrázek Karel Petrtýl Petr Pižl Zdeněk
Plaňanský Miroslav Prokeš Miroslav Sedláček František
Seifert Jaroslav Stránský Josef Stuchlík Jaroslav
Šlapák Ladislav Špringr Petr Toušková Jana
Trojan Milan Zahradník Josef


Absolventi školy - Školní rok 1965-1966

V tomto školním roce nikdo neabsolvoval studium.


Absolventi školy - Školní rok 1966-1967

Tříleté učební obory

Beránek Libor Hájek Jiří Hartman Ladislav
Kalista Petr Koutný Oldřich Krátký Karel
Krupička Milan Kubát Jiří Minařík Jiří
Němec Václav Serbus Hynek Soukup Václav
Soukup Václav Šimek Jan Teznar Ladislav
Zika Jan Zitta Jindřich


Absolventi školy - Školní rok 1967-1968

Tříleté učební obory

Březina Vladimír Brtková Libuše Holánková Marie
Korejsová Marie Mencl Pavel Němečková Marie
Ouzký Josef Savčuková Marie Soukup Michal
Šamanová Milena Šilarová Helena Škramlíková Marta
Šmelhausová Věra Šulcová Marie Šustr Pavel
Zemanová Jitka Žezulka Josef


Absolventi školy - Školní rok 1968-1969

Tříleté učební obory

Balvín Jaroslav Bárta Jaroslav Beneš Ivan
Beránek František Beránek František Biskupová Zlatuše
Boháčová Jana Budiačová Antonie Bursíková Zdena
Divecký Miroslav Čmugr Josef Frebortová Drahomíra
Hanák Karel Hanuš Rudolf Havlíček Jaroslav
Hložková Jiřina Homolková Marie Horáček Josef
Horáková Alena Hrstková Jitka Janatková Věra
Jansová Marcela Jeřala Josef Kadlecová Markéta
Kaisr Pavel Kaucká Ivana Knytl Josef
Kočí Jaromír Kovářová Miroslava Kubíček Václav
Machetská Jana Malá Karla Míková Hana
Mlejnková Blažena Němcová Helena Novotná Marie
Olejšek Jaroslav Řezáčová Marie Říha Václav
Pacovská Marta Paroulková Ladislava Popek Antonín
Prchal Jiří Procházka Zdeněk Rolková Hana
Růžičková Kateřina Ryba Jan Rygl Josef
Sitný Josef Svoboda Josef Šaudová Hana
Štella Pavel Štěpánová Jitka Tesařík Jiří
Tůmová Marie Veselá Věra Volf Vítězslav
Vošická Marie Votava Jiří Zika Jiří
Zoubková Anna Žáková Jana


Absolventi školy - Školní rok 1969-1970

Tříleté učební obory

Báča Jindřich Bek Zdeněk Domasová Libuše
Čermáková Miluše Červinka Jaroslav Formánková Marta
Halama Antonín Haselbergerová Eva Havlová Jana
Háza Jaroslav Horáková Zdena Janečková Marie
Jánský Libor Kuna Jan Laurencová Anna
Makáň Eliáš Malý Jaroslav Marková Alena
Masák Miroslav Matyáš Václav Míč Vlastimil
Mikeš František Pucholt Jan Ritterová Blanka
Roztočilová Jarmila Slezáková Alexandra Sobota Jiří
Šibravová Věra Tešla Josef Tichý Josef
Valný Jiří


Absolventi školy - Školní rok 1970-1971

Tříleté obory

Bartoníčková Milena Bártová Marcela Bek Jiří
Cibulková Jarmila Cimrová Alena Drážková Jaroslava
Čechová Olga Fidler Jaroslav Fišer Zdeněk
Hájek Jaroslav Hampl Václav Héra Jiří
Hlávka Miloslav Holubová Libuše Homolková Stanislava
Jandejsek Václav Janeček Jan Janko Jan
Kortán Zdeněk Kučer Jiří Lehký František
Mrázková Nataša Novotná Jitka Procházková Marie
Sedláček Milan Sikola Václav Strapko Jan
Šárová Stanislava Šťastný Jaroslav Šmíd František
Tichota Josef Truksa Viktor Vágnerová Eva
Váňa Josef Vášová Hana Vášová Marie
Vilímová Miluše Zákrušný Štefan


Absolventi školy - Školní rok 1971-1972

Tříleté učební obory

Folprecht Jan Fuksová Jitka Galus Ondřej
Hejduk Blahoslav Henzlová Dagmar Horvát Josef
Hroch Miroslav Chmel Jiří Janata Miroslav
Jeřábek Miroslav Kafka Petr Klíma František
Krátký Pavel Krpálek Martin Mrázek Miloš
Nováková Marie Pilařová Zdeňka Prokešová Bohumila
Veklincová Helena Vojtěch Petr Vydra Stanislav


Absolventi školy - Školní rok 1972-1973

Tříleté učební obory

Kálecká Alena Kotrbová Jana Malá Helena
Matějovič Zdeněk Matějovská Naděžda Pitrmocová Iva
Richtrová Marta Šábrt Jindřich Tarabová Hana
Vilhanová Hana Vítek Vladimír