Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29
Výzdoba rautu v Kladrubech nad Labem
30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Absolventi > Absolventi 1973-1983

Absolventi 1973-1983



Absolventi školy - Školní rok 1973-1974

Tříleté učební obory

Dvořáková Marie Čejková Eva Hlaváčková Irena
Holubová Alena Chmelíková Lenka Jandová Olga
Oliva Petr Samcová Helena Šírková Jarmila
Šlapáková Miroslava Štiller František Šumichrast Ľudovít
Zajíčková Jaroslava


Absolventi školy - Školní rok 1974-1975

Tříleté učební obory

Bachtíková Hana Bamboušková Pavlína Bauerová Marie
Brabcová Drahomíra Buňková Olga Burešová Lenka
Hosová Božena Houfová Alena Hubičková Jarmila
Jelšinová Eva Jiránková Zdeňka Kosková Jaroslava
Kostincová Hana Křenová Iva Králová Olga
Kudrnová Alena Lísková Irena Maňásková Jitka
Martínková Marie Matějková Drahomíra Matoušová Milena
Matoušová Věra Menšíková Iva Moravcová Libuše
Nováková Lenka Novotná Jaroslava Pokorná Alena
Přibylová Marie Pultarová Eva Puškárová Růžena
Radošínská Jana Sinková Václava Steklá Eva
Široká Jiřina Trávnický Jaromír Tvrdíková Jitka
Vančurová Alena Zmatlíková Blanka


Absolventi školy - Školní rok 1975-1976

Tříleté učební obory

Adášek Jiří Aldorf Václav Aust Miroslav
Baitler František Bártová Jaroslava Beneš Josef
Beneš Pavol Bína Jan Dědina Jiří
Drbohlav Zdeněk Eisová Marie Forchtner Václav
Fousek Vlastimil Frkal Oldřich Gula Jan
Havlas Jan Hippman Vladimír Hloucal Milan
Holičová Marcela Honyšová Olga Jakubec Vlastimil
Jehlička Lubomír Jonáš Pavel Koťátko Josef
Košařová Jaroslava Krejbichová Zdeňka Kurka Pavel
Kutman Lubomír Linek Petr Lochman Oldřich
Matuna Karel Míšek Stanislava Modráček Jan
Mrázek Miroslav Náhlovský Jiří Nesvadbová Venuše
Němeček Alois Nohová Věra Novák Karel
Pecák Vladimír Pelda Pavel Pelešková Marie
Populová Věra Prokop Břetislav Prudík Aleš
Pudilová Božena Sixta Marcel Sluka Václav
Sršňová Marie Stožický Vladimír Špácová Alena
Štěpánková Jana Šutka Ladislav Trusinová Jaroslava
Vacardová-Šebková Anna Veselá Jana Vimi Zdeněk
Vokoun Milan Vrátilová Dana Zábranská Eva
Zradička Jiří


Absolventi školy - Školní rok 1976-1977

Tříleté učební obory

Bárta Václav Bendová Květuše Čermáková Alena
Černý Petr Habětová Hana Halák Jiří
Hamouzová Jana Havel Luboš Holečková Ivana
Jirešová Jitka Jůza Svatopluk Křenařová Hana
Krouský Zdeněk Kubáčková Ivana Kubínová Lenka
Minařík Václav Mrázek Vladimír Myška Jiří
Nechvíl Luboš Nováková Iva Orgoň Miroslav
Orth Pavel Peca Josef Procházka Josef
Sedláková Nataša Soubustová Marie Soukup Miroslav
Šádková Hana Šedivý Vratislav Šolarová Vilma
Trkalová Marie Ventluková Hana Vilčeková Helena
Vlková Olga Vokněr Josef Vopařilová Jana


Absolventi školy - Školní rok 1977-1978

Tříleté učební obory

Baborský Jiří Bartáková Jana Berousek Petr
Boháček Josef Fárová Jana Fojtík Antonín
Havle Josef Hladká Marie Hlavička Miloš
Holer Ivan Horálek Jan Hudlička Luboš
Husák Bartoloměj Chrastný Jiří Jarošinec Jaroslav
Jírovec Josef Karlovský Vladimír Klepač Vlastimil
Knotek Jiří Kociánová Hana Kodera Zbyněk
Kočí Tomáš Kohoutová Dana Končinský Ladislav
Křížová Soňa Kulhavý Zdeněk Launa František
Launa František Lelek Petr Lukavcová Miluše
Maňková Hana Matyášová Anna Muzikář Bohumil
Nikodým Pavel Palečková Jana Petr Jaroslav
Petrová Jana Sakařová Miloslava Strandová Ivana
Svatuška Petr Šárka Jaromír Šimáček Zdeněk
Šimon Břetislav Štěrbová Milena Vojíř Jiří
Voláková Miloslava Vrabec Vítězslav Zalabáková Eva


Absolventi školy - Školní rok 1978-1979

Tříleté učební obory

Bednářová Hana Bělohlav Jiří Brodský Miloš
Dobiáš Otta Drahokoupil Miroslav Drahotová Drahomíra
Čerychová Vladimíra Čerychová Zdeňka Herclová Marie
Horváthová Jana Houžvičková Eva Chramostová Marta
Jarošinec Miroslav Kabylová Jana Kloudová Lada
Knéblová Stanislava Kohnová Jana Kováčová Blažena
Křižanová Jaroslava Krátká Ilona Kraus Jiří
Kubát Jan Kučerová Alena Kuprová Helena
Lakatošová Kristína Loudová Olga Maříková Jana
Martínek Milan Matysová Jana Míšek Jaroslav
Nábělek Vlastimil Novotný Zdeněk Olahová Alžběta
Pauk Jan Pešout Vladimír Petrlíková Hana
Prokš Milan Rácsová Alžběta Rohan Pavel
Salavová Jana Skřivánek Lubomír Svatušková Jana
Syslová Jaroslava Štajner Ladislav Štěpán Vladimír
Štěpánek Zdeněk Šulcová Renata Tůmová Renata
Turek Jiří Vávrová Hana Velenský Lubomír
Zeman Miloslav


Absolventi školy - Školní rok 1979-1980

Tříleté učební obory

Bajzlík Vojtěch Billý Ivan Bína Pavel
Bláhová Lenka Boháčková Zuzana Divíšek František
Dolečková Anna Dolečková Jiřina Doležalová Libuše
Dragon Radomil Dvořák Karel Černuška Josef
Čerychová Jitka Fialová Lenka Fořtová Lenka
Freyer Jiří Hlaváček Miroslav Hnulík Václav
Hradec Luboš Hužera Václav Chocrunová Marie
Chvátalová Lenka Jedlička Kamil Kaňáková Kateřina
Kašperek Jiří Klejchová Hana Knížek Miloslav
Koláčná Miloslava Kováčová Růžena Křeček Rudolf
Kropáčková Ludmila Kubalová Romana Kulhánek Václav
Libich František Ločárek Čeněk Macejko Jan
Macourková Hana Panská Alena Placáková Jitka
Pour Milan Přibyl Luděk Procházka Roman
Ritschel Miloslav Růžičková Jana Severová Václava
Schneiderová Lenka Slábová Alena Sluka Miroslav
Souček Jaroslav Srbová Dana Strachvicová Ivana
Strejčková Helena Suchánková Pavla Szabo Petr
Šťastný Eduard Šťastný Václav Šembera Stanislav
Šulc Jaroslav Táborská Miroslava Tinka Jan
Truhlářová Zlatuše Truksa Miroslav Valachová Sulika
Vašková Lenka Vitáček Jaroslav


Absolventi školy - Školní rok 1980-1981

Tříleté učební obory

Beneš Jaroslav Csikosová Radomíra Delianis Odyssea
Dvořák Petr Červinka Miloš Falta Pavel
Fischerová Zdeňka Gendiár Jiří Hájková Miroslava
Chábera Jan Jarolím Jaromír Ježek Jiří
Jonáš Jiří Karela Václav Kašpar Jiří
Kraus Jaroslav Krouský Radomír Kurka Tomáš
Kvintus Jaroslav Kyselicová Jitka Linhart Lubomír
Loudová Marie Marešová Marcela Mlynářová Věroslava
Moťovská Alena Moťovská Irena Nejedlá Eva
Nerad Vladimír Němeček Michal Nosková Alena
Nová Dana Novotný Kamil Novotný Petr
Řidkošil Jiří Pábl Milan Panoš Jan
Paulusová Ilona Pour Libor Rácsová Marta
Repšová Monika Simandl Adam Solnařová Zuzana
Svoboda Pavel Šamaj Josef Šeda Pavel
Šilhán Pavel Šimon Miloš Švarcová Ivana
Veselý Luděk


Absolventi školy - Školní rok 1981-1982

Tříleté učební obory

Balcarová Jana Bednář Milan Behro Jan
Blecha Milan Brabcová Iveta Cina Štefan
Cinová Vlasta Csikosová Renata Fridrichová Jiřina
Gajdůšek Jiří Gottwald Zdeněk Henzlová Eva
Holeš Emil Horáková Zdeňka Houska Roman
Chalupníčková Bohumila Chmel Petr Kacer Ivan
Karkošová Alena Kohoutová Olga Kotalík Oldřich
Koucká Marcela Krejčíková Marie Lábnerová Irena
Martínková Marie Nerad Milan Novotná Alena
Řidkošil Roman Pácalová Miloslava Popková Eva
Pospíšilová Helena Prejsek Jiří Procházka Jaroslav
Rybářová Elena Salava Luboš Senohrábek Jiří
Simůnková Soňa Skřivánek Jaroslav Sluka Václav
Spejchalová Božena Srbová Jaroslava Sykáčková Irena
Šťastný Josef Škápík Josef Šlambor Petr
Šormová Marie Šrytr Miroslav Štědrá Drahomíra
Štusová Libuše Tillová Zdeňka Vachová Vlasta
Večeřa Pavel Vohnoutová Soňa Volejníková Drahomíra
Voslář Josef Zimová Věra Ženatá Daniela


Absolventi školy - Školní rok 1982-1983

Maturitní studium

Bařinová Ivana Bartoňová Jana Buřil Jiří
Eliášová Ilona Filippi Miroslav Fojtík Jaroslav
Habětín Jiří Chýlová Karla Ježková Miroslava
Kadeřábek Radek Kaniak Kamil Kozáková Lenka
Krejča Vladimír Kubínová Jana Matějková Dagmar
Medřický Jan Menclová Hana Morávková Věra
Nápravník Jiří Petrová Eva Podhorová Zuzana
Potočková Ilona Šedivá Iva Šišma Otakar
Zouzal Jindřich

Tříleté učební obory

Bajajová Maruše Bartůňková Ivana Bašta Zbyněk
Beutelschmiedtová Hana Brlová Zdeňka Burianová Daria
Dobiášová Jitka Čejková Monika Čermáková Jana
Černý Ivan Červeňáková Anna Červeňáková Naděžda
Fibikarová Iva Hájková Taťána Hellerová Zuzana
Hloušková Hana Holcman Richard Horníčková Iveta
Hrcíková Marcela Hrdinová Hana Hurtík Petr
Jechumtalová Ivana Jelínková Eva Jungman Jiří
Jurák Stanislav Kaprál Petr Kočová Dana
Kohlíčková Irena Konrád Roman Kopecký František
Kotvová Dana Kouba Radek Krejzl Vladimír
Kubínová Ilona Lencová Jana Marková Ludmila
Martínková Ivana Martínková Vlasta Matějovská Dana
Menšíková Dagmar Merhautová Jaroslava Mertlová Miroslava
Míča Pavel Mikšovská Dana Mikyska Bohumil
Očenášek Josef Pajonková Jiřina Pallasová Jitka
Plešingerová Iveta Pospíšil Václav Potůčková Stanislava
Procházková Marie Pulda Jaromír Rácová Valentýna
Rejhonsová Štěpánka Sedláčková Iva Souhradová Hana
Soukupová Monika Strnadová Lenka Suková Dagmar
Šedivá Miroslava Ščerbová Marcela Šifta Ladislav
Šimková Miloslava Šlajsová Hana Šnáblová Jitka
Štancová Jiřina Štipčáková Jiřina Tenglová Martina
Tomášková Olga Trejbal Jiří Tvrdíková Blanka
Týmová Ludmila Uřídilová Ivana Urazilová Ivana
Vaníčková Ivana Važanová Lenka Veselá Jana
Vítková Jaroslava Vnoučková Jaroslava Vondráček Josef
Výborná Taťána Zajíčková Hana